کد خبر : ۵۱۳
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۰:۳۲
رئیس شورای شهر خارگ با ابراز تأسف از معضل بیکاری در میان جوانان این جزیره اظهار داشت: متولی اشتغال در جزیره خارگ اداره کار و امو راجتماعی است که فعلا این وظیفه بر عهده بخشداری قرار گرفته که همین امر مشکلاتی را برای بومیان بوجود آورده است.
مهدی بخشی امروز در نشست با حجت الاسلام عبدالحمیدخدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از معضل بیکاری در میان جوانان این جزیره اظهار داشت: متولی اشتغال در جزیره خارگ اداره کار و امو راجتماعی است که فعلا این وظیفه بر عهده بخشداری قرار گرفته که همین امر مشکلاتی را برای بومیان بوجود آورده است.


رئیس شورای شهر خارگ بر بازنگری در مفاد طرح امنیتی تاکید کرد و گفت: در برخی موارد بعضی از مردم جهت ایاب و ذهاب و تردد با مشکلاتی مواجه هستند.بهروز خواجه نائب رییس شورا نیز در این جلسه بر لزوم استقرار اداره آبفا در جزیره خارگ تاکید کرد و گفت: تلاشهای زیادی در پایتخت صورت گرفته است تا این امر به سرانجام برسد و فعلا این موضوع در استان درحال بررسی و تصمیم گیری می باشد.


یوسف وطن دوست عضو دیگر شورا تصویب تمام و کمال طرح جامع را به عنوان تنها راه برون رفت این جزیره از این مشکلات عنوان کرد و خواستار دیداری با اعضای شورای امنیت ملی را کرد.


وی افزود: اگر آقای خدری بتواند فقط روند تصویب طرح جامع را سرعت ببخشد کمک زیادی به حل مشکلات ریشه ای خارگ می شود.

در پایان خدری ضمن تشکر از سه عضو شورا جهت پیگیری حقوق مردمی اظهار امیدواری کرد تا با کمک اعضای شورا برخی از مشکلات مرتفع شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید