کد خبر : ۵۰,۹۶۶
۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۲۰:۰۵
دستگیری لیدرهای آشوب در پارس جنوبی
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از دستگیری لیدرهای آشوب در پارس جنوبی خبر داد و گفت: وضعیت استان بوشهر آرام است و مشکل خاصی وجود ندارد.
به گزارش خارگ نیوز، اکبر پورات عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه بوشهر در پاسخ به دسیسه دشمنان حضوری بزرگ داشتند که شایسته قدردانی است.
 
وی ادامه داد: در جریان اغتشاشات اخیر خدمات نهادهای اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی، دستگاه‌های اجرایی در استان بوشهر شایسته قدردانی و درخور تحسین است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: مردم و نیروهای مختلف امنیتی و انتظامی در دفاع از انقلاب، ولایت، ارزش‌ها و حریم نظام اسلامی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند و اهداف دشمنان را ناکام خواهند گذاشت.
 
دستگیری آشوبگران در پارس جنوبی
 
وی ادامه داد: فتنه و آشوب اخیر برای صدمه به امنیت و آرامش استان طراحی شده بود که با حضور به موقع مردم توطئه و ترفندهای دشمنان خنثی شد.
 
پورات با اشاره به تجمع مسالمت‌آمیز در حوزه پارس جنوبی اظهار داشت: در این تجمع مسالمت‌آمیز عده‌ای آشوبگر وارد ماجرا شدند که با درایت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی لیدرهای اصلی شناسایی، دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
 
وی با بیان اینکه مردم و نیروهای انتظامی و امنیتی، دستگاه‌های مختلف اجازه عرض اندام به دشمنان نمی‌دهند، افزود: با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی و دستگاه‌های اجرایی اکنون وضعیت استان بوشهر مطلوب، آرام و مشکل خاصی وجود ندارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید