کد خبر : ۵۰۲
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۰:۲۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: مجموعه دانشگاهی استان بوشهر در کنار صنعت قرار گیرد.
سعید زرین‌فر صبح سه‌شنبه در آئین افتتاح پروژه تحقیقاتی - پژوهشی طراحی و ساخت اولین بازوی بارگیری نفت خام در جزیره خارگ با گرامیداشت هفته پژوهش اظهار داشت: کار بزرگی صورت گرفته است و شاهد افتتاح آن هستیم.


وی اضافه کرد: امروز در شرایطی هستیم که علی‌رغم پیشرفت‌های بزرگ علمی در دنیا ولی نادانسته‌های بسیار زیادی وجود دارد و باید با انجام امور پژوهشی و تحقیقاتی در راستای رفع این کمبودها تلاش کنیم.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با اشاره به اهمیت بالای فعالیت‌های پژوهشی خاطرنشان کرد: برخی مشکلات و کمبودها وجود دارد که باید با انجام برنامه‌های تحقیقاتی در مسیر رفع این مشکلات قدم برداریم.


وی تصریح کرد: باید علم خود را توسعه دهیم و نمی‌شود که علم را بدون تحقیق و پژوهش توسعه داد و از این نظر پژوهش یک کار اساسی است.


زرین‌فر افزود: دانشگاه و صنعت به صورت جداگانه کارهایی را انجام می‌دهند و باید شرایط به گونه‌ای باشد که کارهای صورت گرفته در دانشگاه به کار صنعت بیاید و نمونه این کار را در جهاد دانشگاهی شاهد هستیم.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: راه‌های زیاد دیگری وجود دارد که باید برویم و همه مجموعه دانشگاهی استان بوشهر در کنار صنعت و به ویژه صنعت نفت قرار بگیرند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید