کد خبر : ۴۹,۹۰۳
۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ۱۳:۰۷
پیام تسلیت بخشدار ویژه خارگ به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
خارگ نیوز:بخشدار ویژه خارگ در پیامی فرار رسیدن اربعین شهادت حضرت امام حسین(ع) را تسلیت گفت.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ در پیامی فرار رسیدن اربعین شهادت حضرت امام حسین(ع) را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم اله الرحمن الرحیم

اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد ، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند .

حماسه حسینی عظمتی بزرگ را در تاریخ رقم زد و این نهضت اسلامی چراغ راه آزاد مردان و مبارزان راه ظلم در سرتاسر دنیا قرار گرفت و به بشریت درس مقاومت و ایثار و نپذیرفتن ظلم را داد.نمونه واقعی تاثیر پذیری از نهضت حسینی، انقلاب شکوهمند اسلامی است که در تار پود آن حماسه حسینی و در خون آن مبارزه با ظلم و استبداد در جریان است.

از زیبایی های اربعین حرکت عاشقان و مشتاقانی است که با پای پیاده به هدف زیارت حضرت، مسافت های طولانی را طی می کنند و این حرکت در واقع نماد استکبار ستیزی ، استعمار ستیزی، ذلت ناپزیری و آزادی خواهی عاشقان و رهروان امام حسین (ع) است .

اینجانب فرارسیدن اربعین حضرت امام حسین علیه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامی مسلمین و انسان های آزاده جهان ، تسلیت عرض می نمایم . امید است از رهروان راستین و صدیق سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) باشیم .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید