کد خبر : ۴۹,۵۰۹
۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۲:۱۸
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با هدیه امنیت به منطقه، منجر شده که دشمنان جرأت تعرض به خاک ایران را نداشته باشند.
 امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع دانشجویان بیستمین دوره جامعه‌پذیری نظامی مشترک دانشجویان نظامی ارتش در مرکز آموزش ۰۱ شهدای سرباز اظهار داشت: توانمندی و جایگاه بالای ارتش بدون شک مرهون زحمات و تلاش‌های پیشینیان و خانواده‌هایی است که جوانان برومندی مثل شما را تربیت کرده و در خدمت ارتش اسلام قرار دادند تا همواره و در هر شرایطی جان خود را فدای مردم این مرز و بوم کنند.
 
وی با اشاره به اقتدار ارتش تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با وجود کارکنان غیور و سلحشور خود، امنیت را نه فقط به ایران بلکه به تمام کشور‌های منطقه هدیه کرده است و این مهم منجر شده که دشمنان جرأت تعرض به خاک کشورمان را نداشته باشند.
 
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به استفاده دشمن از فضا‌های مجازی بر عليه جوانان کشور عنوان کرد: امروز سلاح دشمن دیگر بمب‌افکن و هواپیما و... نیست، بلکه سلاح خطرناک‌تری در اختیار دارد که ما نسبت به آن باید بسیار هوشیارتر باشیم و این سلاح خطرناک فضای مجازی است.
 
امیر دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر با گسترش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی متاسفانه بستری فراهم شده که دامنه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان به  محیط خانواده‌ها نیز وارد شده است؛ بنابراین ضروری است تا با مدیریت صحیح و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان، معاندان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید