کد خبر : ۴۹,۵۰۳
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ۲۳:۱۱
فضای مطلوب برای ورزش و تفریح بانوان بوشهری فراهم می‌شود
خارگ نیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بانوان گفت: فضای مطلوب برای ورزش و تفریح بانوان بوشهری فراهم می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، جعفر پورکبگانی صبح شنبه در جمع اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: بانوان برای افزایش نشاط اجتماعی و سلامتی نیازمند حضور در فضاهای تفریحی و ورزشی اختصاصی خود هستند از همین رو این موضوع در دستور کار کمیسیون فرهنگی شورا قرار گرفت.
 
وی افزود: ایجاد یک پارک ویژه بانوان در منطقه لیان دیده شده که طراحی‌های آن صورت گرفته و نیازمند اعتبارات استانی و ملی در کنار بودجه شهرداری است.
 
پورکبگانی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون بوشهر صاحب یک پارک بانوان به نام کوثر است که در خیابان امام رضا واقع شده اما مورد استفاده عموم است از این رو بهسازی و استفاده مطلوب از ظرفیت این پارک برای استفاده اختصاصی بانوان در دستور کار قرار گرفت و اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای بهسازی این پارک دیده شد.
 
وی اظهار داشت: طراحی این پارک شامل فضای سبز، ایجاد زمین والیبال و فوتبال به صورت چمن مصنوعی، امکاناتی مانند بوفه و غرفه تجاری که در اختیار مدد جویان و بانوان سرپرست خانوار قرار می‌گیرد، سرویس‌های بهداشتی و رختکن، اصلاح دیوار پارک و نصب تجهیزات ورزشی است.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: مقرر شد این پارک در روز ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۲ مصادف با روز جمهوری اسلامی افتتاح شود و انشاالله بتوانیم در اولین گام یک فضای مطلوب جهت ورزش و تفریح بانوان بوشهری فراهم کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید