کد خبر : ۴۹۲
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۰:۱۲
رئیس دانشگاه علوم دریایی خارگ گفت: دانشگاه خارگ وظیفه تامین نیروی کارآمد دریایی کشور را بر عهده دارد.
حامد قائدی با گرامیداشت روز دانشجو اظهار کرد: روز دانشجو به‌عنوان یک روز تاریخی در راستای اعتلای حقوق حقه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


وی اضافه کرد: این روز نشان دهنده جایگاه والای دانشجویان در روند تحولات سیاسی و اجتماعی است که باعث شکوفایی جامعه در حوزه های مختلف خواهد شد.


رئیس دانشگاه علوم دریایی خارگ افزود: دانشگاه خارگ بعنوان یکی از غنی‌ترین مراکز علوم دریایی کشور با بیش از هزار دانشجو وظیفه تامین نیروی کارآمد دریایی برای ایران اسلامی را بر عهده دارد.


وی ادامه داد: عزم راسخ مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی کشور و همچنین استان بوشهر برای توسعه علوم دریایی و حمایت همه جانبه از دانشگاه مشهود است که این نشان از اهمیت علوم دریایی برای کشور دارد.


قائدی تصریح کرد: ایجاد محیط پویا یکی از برنامه‌های اصلی این دانشگاه برای محیط دانشجویی و خوابگاهی است که خوشبختانه با اقدامات فرهنگی مناسب توانستیم در حوزه آسیب‌های اجتماعی روند کاهشی چشمگیری داشته باشیم.


وی گفت: در شرایط خاص امروز ایران اسلامی که شاهد تحریم‌های ظالمانه بر علیه مردم ایران هستیم، وظیفه نهادهای دانشگاهی برای تولید علم و خودکفایی بیش از پیش احساس می شود که دسترسی به این مهم به جز برنامه ریزی و هدف گذاری مدون میسر نخواهد شد.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ افزود: به عنوان یک دانشگاهی آمادگی همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی برای تدوین برنامه‌های خودکفایی و اقتصاد مقاوتی در حوزه‌های مختلف صنایع دست بالا و دریایی اعلام می‌کنم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید