کد خبر : ۴۸,۷۵۰
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۶
مسئولان و بانک‌ها برای حل مشکلات تولیدکنندگان بوشهر تلاش کنند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: انتظار می‌رود مسئولان و بانک‌ها برای حل مشکلات تولیدکنندگان استان بوشهر تلاش ویژه‌ای داشته باشند.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر اظهار داشت: توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری در استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.
 
وی با اشاره به پیگیری برای تحقق مطالبات تولیدکنندگان و صنعتگران در استان بوشهر خاطرنشان کرد: همکاری مشترک مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها برای برطرف شدن مشکلات واحدهای صنعتی ضروری است.
 
استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم و اثرگذار مسئولان و بانک‌ها در حل مشکلات تولیدکنندگان ادامه داد: بانک‌ها نقش مهمی در عرصه تولید و سرمایه‌گذاری ایفا کرده خدمات قابل توجهی ارائه کرده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان نقش مهمی در جنگ اقتصادی دارند گفت: مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال استان بوشهر بررسی و برطرف شود.
 
محمدی‌زاده با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان از اولویت‌های مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها است تصریح کرد: در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم در این راستا با کمک‌های بانک‌ها و مسئولان به تولیدکنندگان تداوم داشته باشد.
 
استاندار بوشهر با تأکید بر بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال گفت: باید مشکلات زیرساختی، تأسیسات و سرمایه‌گذاری واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر بررسی و در جلسه تخصصی راهکارهای حل مشکلات تدوین و عملیاتی شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید