کد خبر : ۴۸,۷۴۷
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۱
خبرنگاران برای گره‌گشایی از زندگی مردم وقایع را منتقل می‌کنند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با بیان اینکه خبرنگاران در نظام اسلامی پیام رسانان کربلای ایران هستند گفت: خبرنگاران برای گره‌گشایی از زندگی مردم وقایع را منتقل می‌کنند.
 به گزارش خارگ نیوز،احمد محمدی‌زاده بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با خانواده‌های ایثارگران و رزمندگان با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران در نظام اسلامی پیام رسانان کربلای ایران هستند.
 
وی با اشاره به اینکه تقابل بین جبهه حق و جبهه باطل همیشه وجود داشته است افزود: بزرگترین نمونه تقابل جبهه حق و جبهه باطل را در قیام عاشورا دیدیم و ناگفته هویدا است که جبهه حق از قداست برخوردار است.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه داعش را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ورود کردند و این گروه، شیعه را دشمن اصلی معرفی کرده بودند خاطرنشان کرد: حرمله و شمر و عمر سعد اسامی گردان‌های داعشی‌ها بود تا به ما بگویند که این جنگ همان جنگ کربلا و عاشورا است.
 
وی با بیان اینکه امام حسین (ع) که حق بود تا همیشه زنده است تصریح کرد: خداوند وعده داده که حق بر باطل پیروز است و یزید و معاویه تا همیشه مورد لعن قرار گرفتند و این یعنی حق بر باطل پیروز است.
 
محمدی‌زاده راهپیمایی اربعین را متعلق به همه بشریت دانست و اضافه کرد: با وجودی که رسانه در دست دشمنان است، ولی می‌بینیم که راهپیمایی میلیونی اربعین برگزار می‌شود و ابعاد جهانی پیدا می‌کند.
 
وی گفت: شهدای جاویدالاثر در وصیت‌نامه خود می‌نوشتند که دوست داریم همانند حضرت فاطمه زهرا (س)، قبر نداشته باشیم و به آرزوی خود رسیدند.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه خبرنگاران در نظام اسلامی پیام رسانان کربلای ایران هستند افزود: همان‌گونه که حضرت زینب (س) به درستی پیام عاشورا را منتقل کرد، خبرنگاران نیز وقایع را به خوبی منتقل می‌کنند تا گره‌ای از مشکلات مردم باز شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید