کد خبر : ۴۸۶
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۰:۰۶
شهردار جزیره خارگ صبح امروز میزبان مدیر عامل شرکت پتروشیمی و هیئت همراه بود .
شهردار جزیره خارگ صبح امروز میزبان مدیر عامل شرکت پتروشیمی و هیئت همراه بود .


این نشست با حضور شهردار و معاون ایشان ، اعضا شورای اسلامی شهر ، مدیر حراست ، مالی ، و عمران شهرداری ومدیر عامل و جمعی از مدیران عالی رتبه شرکت پتروشیمی برگزار گردید .


محوریت این نشست صمیمانه بر پایه همکاری مشترک شهرداری و شورا با شرکت پتروشیمی خارگ در مقوله های و تبادل نظر در جهت چگونگی بکار گیری پتانسیل های دو مجموعه به منظور ارائه خدمات به شهروندان خارگ بود .


در ابتدا شهردار خارگ با خیرمقدم به مدیر عامل شرکت پتروشیمی حضور ایشان در مجوعه شهرداری را به فال نیک گرفته و فعالیت مشترک شهرداری وپتروشیمی خارگ را در آبادانی جزیره مرجانی خلیج فارس بسیار مفید دانست .

ایشان در ادامه به مسائل و مشکلاتی که شهرداری خارگ در جهت ارائه خدمت با آن روبروست اشاره کردند و جنبه های مختلف خدمت رسانی توسط شهرداری را برای درک بهتر حاضرین در جلسه، عنوان نمودند .

شهردار خارگ خاطرنشان کرد : به واسطه حضور شرکت های نفتی در جزیره خارگ ، توقعات اجتماعی از شهرداری بسیار بالاست و مردم جزیره نیز طبیعتا خواهان خدمات بهتری از جانب شهرداری که متولی اصلی خدمت رسانی و مدیریت شهری است هستند .
مدیریت شهری خارگ افزود : پروژه های زیربنایی و تلاش در جهت ارتقا زیر ساخت ها امری بود که با نظر جمعی شورا و شهرداری به انجام رسید و امروز علی رغم وجود معضلات و مشکلات عدیده ای که با آن گریبانگیر هستیم ، شهرداری خارگ برنامه های خاصی در زمینه عمران شهری دارد .

شهردار خارگ هدف از ارائه عملکرد و معرفی پروژه ها و اقدامات صورت گرفته به جمع حاضر در نشست را تلاش در برقراری ارتباط و تعامل دوسویه عنوان کرد و افزود : شرکت پتروشمی خارگ جز شرکت هایی است که خدمات شایانی را به مردم جزیره ارائه میکند و این مهم بر کسی پوشیده نیست .


مهندس امیرشقاقی مدیر عامل شرکت پتروشیمی خارگ نیز در سخنانی با قابل قبول خواندن عملکرد شهردرای و شورای اسلامی شهر خارگ ، شرکت پتروشیمی را حامی همیشگی مردم خارگ عنوان کرد .


وی افزود : نه تنها مجموعه پتروشیمی بلکه دیگر شرکت های نفتی مستقر در جزیره ، همواره سعی در خدمت رسانی به مردم شریف خارگ داشته اند .همچون گذشته مجموعه پتروشیمی خارگ سعی خواهد نمود تا با در نظر گرفتن محدودیت ها و در چارچوب قوانین شرکت ، در جهت پیشرفت خارگ قدم بردارد .


شقاقی اذعان کرد : امیدواریم بتوانیم با تلاش همکاران پرتلاش پتروشیمی وشهرداری خارگ رضایتمندی را بیش از پیش باری مردم جزیره مقاوم خارگ به ارمغان آوریم .


مهندس خواجه نایب رئیس و مهندس وطن دوست عضو شورا نیز در سخنانی با تقدیر از رویکرد تعاملی مدیرعامل و مدیران پتروشیمی خارگ خواستار حمایت بیشتر شرکت پتروشیمی از بومیان در مقوله اشتغال و فعالیت های فرهنگی در خارگ شدند .در پایان مدیران شهرداری و شورا با همراهی مدیرعامل و هیئت همراه در بازدید میدانی ، از نزدیک پروژه های عمرانی شهرداری را رصد نموده .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید