کد خبر : ۴۶,۱۷۷
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۰۶
شهروندان حامی فضای سبز از سوی شهردار و شورای اسلامی شهر مورد تقدیر قرار گرفتند
خارگ نیوز: شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : به مناسبت روز ملی گل و گیاه دو تن از بانوان فعال در حوزه فضای سبز با حضور نائیب رئیس ، روسای کمیسیون های فرهنگی و عمرانی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، مشاور شهردار ، مدیران فضای سبز و روابط عمومی شهرداری خارگ ، مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش خارگ نیوز، شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : به مناسبت روز ملی گل و گیاه دو تن از بانوان فعال در حوزه فضای سبز با حضور نائیب رئیس ، روسای کمیسیون های  فرهنگی و عمرانی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، مشاور شهردار ، مدیران فضای سبز و روابط عمومی شهرداری خارگ ، مورد تجلیل قرار گرفتند.
 
شعیب بحرینی ضمن تبریک روز ملی گل و گیاه گفت : همواره شهروندان مسئولیت پذیر و فعال در همه حوزه های شهری مورد توجه شهرداری و شورای اسلامی بوده در همین راستا امروز با حضور اعضا محترم شورای اسلامی شهر از دو تن از بانوان فعال در حوزه فضای سبز که باعث توسعه و ترویج فضای سبز در سطح شهر شده اند تجلیل شد.
 
خانم ها قادری و موسایی از شهروندان خوش ذوق و فعال در حوزه گل و گیاه می‌باشند که باعث توسعه و ایجاد فضای سبز در سطح شهر شده و به عنوان شهروندان نمونه مورد تقدیر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قرارگرفتند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید