کد خبر : ۴,۵۶۹
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۰۲
سرهنگ پاسدار حمید خرمدل صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای میزبانی از راهیان نور دریایی در سطح استان اندیشیده شده است، اظهار داشت: کاروان راهیان نور دریایی چندمین سالی است که در استان بوشهر برگزار می‌شود و هر ساله زائران زیادی از سراسر کشور به مناطق جنگی خارگ اعزام می‌شوند.
 
 
وی افزود: از ۲۲ اسفند تاکنون بیش از ۳ هزار نفر از سراسر کشور به جزیره مقاوم خارگ اعزام شده‌اند که پیش‌بینی می‌شود نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش داشته باشیم.
 
 
خرمدل تصریح کرد: زائران از نقاط بمباران‌ شده صنعت نفت، بیمارستان زیرزمینی، یادمان شهدا و تأسیسات نفتی خارگ و نمایشگاه دستاوردهای ۸ سال دفاع مقدس در خارگ دیدن می‌کنند.
 
 
وی خاطر نشان کرد: سال گذشته چهار هزار نفر از ۱۵ استان در اردوهای راهیان نور دریایی خارگ شرکت و از یادمان و مزار شهیدان، آثار باستانی، کشتی سوخته و نمایشگاه بازدید کردند.
 
 
خرمدل یادآور شد: از ۲۲ اسفند ۹۵ تا هفتم فروردین امسال نزدیک به ۱۶ هزار زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شده‌اند.
 
 
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه اعزام به اردوی فرهنگی و معنوی راهیان نور تا ۱۳ فروردین ادامه دارد، گفت: علاوه بر اعزام کاروان‌های یاد شده کاروان‌هایی به صورت خودجوش به این سرزمین‌ها رهسپار می‌شوند که اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه استان بوشهر پذیرای همه اقشار مردم در بازدید از مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس است.
 
 
خرمدل بیان کرد: پیش بینی می شود تا ۱۳ فروردین امسال در مجموع بیش از ۷۰ هزار نفر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس اعزام شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید