کد خبر : ۴,۵۳۶
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹
محمود رضایی ظهر دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات جزیره خارگ اظهار کرد: وظیفه همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات صیانت از آرای مردم است و باید در این زمینه و همچنین احترام حقوق شهروندی و سلامت انتخابات تلاش کنیم.
 
 
وی افزود: رقابت کاندیداها باید بر اساس برنامه و تفکر عقلانی، انقلابی، دینی و بر مبنای اصل قانون باشد و از هرگونه رقابت به‌صورت تخریبی پرهیز کنند؛ فضای انتخابات کاملا تحت رصد است و اقدامات لازم از سوی نهادهای درگیر در امر تخلفاتی انتخاباتی در حال پیگیری و رصد است.
 
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: مطمئنا هیچ ارگانی حق دخالت در تبلیغات و حمایت از کاندیدا و در اختیار گذاشتن اموال دولتی و بیت المال در این مسیر را ندارد.
 
 
وی گفت: در صورت مشاهده و یا گزارش تخلف با آنها برخورد خواهد شد ضمن اینکه همه دستگاه‌های دولتی موظفند نیروهای انسانی و تجهیزات و امکانات خود را برای برگزاری انتخابات در اختیار ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ قرار دهند.
 
 
رضایی یادآورشد: ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ با تمام توان آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه است و در این راستا وظایف کمیته های ستاد مشخص و در حال انجام است و انشالله همچون سال‌های گذشته شاهد انتخاباتی پرشور و باشکوه و با حضور حماسی و حداکثری مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید