کد خبر : ۴۵۳
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۲۳:۱۲
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ گفت: استرس، اصلی‌ترین معضل دانشجویان برای کسب نتایج مطلوب در امتحانات است.
حامد قائدی در حاشیه بازدید از سالن برگزاری امتحانات پایان‌ترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ اظهار کرد: امتحانات پایان‌ترم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چراکه دانشجویان پس از چهار ماه تلاش مستمر و حضور فعال در کلاس‌های درس به‌منظور سنجش اطلاعات و آموخته‌ها و ارتقاء سطح دانش خود در امتحانات شرکت می‌کنند.


وی با بیان اینکه تمام مسائل مربوط به نحوه برگزاری امتحانات کارشناسی شده و عوامل اجرایی امتحانات درصدد هرچه بهتر برگزار شدن آن هستند، گفت: سعی بر آن شده تمام شرایط برای برگزاری امتحانات مهیا شود تا دانشجویان بدون دغدغه با فراغت بال و آسودگی خاطر در جلسات امتحانی شرکت کنند.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ، استرس را اصلی‌ترین معضل دانشجویان برای کسب نتایج مطلوب در امتحانات دانست و عنوان کرد: تشویش توأم با تصور ذهنی موفق‌نبودن در امتحانات، باعث نتیجه نگرفتن مناسب دانشجویان می‌شود.


قائدی با تشکر از همکاران و عوامل اجرایی امتحانات، تصریح کرد: رفتار و منش مناسب استادان، مراقبان و مسئولان برگزاری امتحانات نشان از همدلی و تلاش قلبی برای رضایت دانشجویان است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ از دانشجویان خواست تا با توجه ویژه به زمان‌بندی و رعایت انضباط و مقررات با عوامل اجرایی همکاری لازم را داشته باشند تا هدف مطلوب که همان رقابت علمی در فضایی پرنشاط است تحقق یابد.


وی با تنی چند از دانشجویان به گفتگو پرداخت و به آنان توصیه کرد تا نظم و انضباط را در تمام مراحل زندگی شخصی، تحصیلی و کاری سرلوحه امور خود قرار دهند.


به گزارش نخ نیور، در این بازدید، حوزه برگزاری آزمون، قرنطینه جمع‌آوری سؤالات، اتاق تکثیر سؤالات امتحانی و پیش‌بینی رفع کاستی‌های احتمالی مورد ارزیابی قرار گرفت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید