کد خبر : ۴۴,۶۹۵
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۰۷
پروژه نوسازی و ایمن‌سازی کارخانه آسفالت در خارگ اجرا می‌شود
خارگ نیوز: شهردار خارگ گفت: پروژه نوسازی و ایمن سازی کارخانه آسفالت در خارگ اجرا می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، شعیب بحرینی در حاشیه بازدید کارخانه آسفالت جزیره خارگ در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بهسازی، نوسازی و ایمن سازی کارخانه آسفالت در اولویت امور قرار گرفته و در این زمینه از ظرفیت‌های داخلی این شهرداری اقدامات مناسبی صورت گرفته است.
 
وی افزود: به منظور عملیاتی سازی این کارخانه برخی قطعات کارخانه خریداری شده و طی هفته‌های آینده نسبت به تعویض و راه اندازی مجدد آن اقدام خواهد شد.
 
شهردار خارگ با اشاره به نقش اساسی کارخانه آسفالت در عمران شهری و درآمد شهرداری خاطر نشان کرد: این کارخانه در سال ۱۳۸۷ راه اندازی شد و به عنوان یکی از منابع مهم درآمدی شهرداری به شمار می‌رفت، در همین راستا و به منظور محقق کرده توسعه و درآمد پایدار این شهرداری عملیات به‌روزرسانی این کارخانه آغاز شده است.
 
یوسف وطن دوست رئیس شورای شهر خارگ افزود: مجموعه شورای شهر خارگ بر درآمد پایدار در حوزه مدیریت شهری تاکید دارد و در این زمینه اقدامات لازم را به عمل آورده است.
 
وی افزود: شورای شهر خارگ از طرح ساماندهی و تعمیرات اساسی کارخانه آسفالت حمایت کرد و این روند در راستای توسعه خدمات دهی به حوزه شهری و صنعتی می‌داند و در این زمینه نیازمند یک برنامه زمان بندی مدون با نگاه آینده محور هستیم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید