کد خبر : ۴,۴۳۵
۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵
رضا برمک اظهار داشت: موضوع ثبت‌نام دانش‌آموزان از دغدغه‌های جدی والدین است و همه تلاش ما این است که با تکریم ارباب رجوع و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه شرایط مناسبی را برای ثبت‌نام دانش‌آموزان فراهم آوریم.
 
 
رئیس اداره آموزش و پرورش خارگ افزود: امسال ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایه اول ابتدایی از نیمه خرداد ماه و ثبت نام دانش آموزان میان پایه از اول تیر ماه آغاز می شود اما سامانه سناد برای ورود اطلاعات سال جدید توسط مدیران مدارس باز است.
 
 
رئیس نظارت بر ستاد ثبت نام اداره آموزش وپرورش خارگ ضمن تقدیر ویژه از زحمات مدیران در خصوص اخذ وجه هنگام ثبت نام توسط مدرسه گفت: اخذ هرگونه وجه در هنگام ثبت نام از دانش‌آموزان غیر از هزینه کتاب و بیمه از سوی مدارس ممنوع بوده و مدیران باید اهتمام ویژه در این مهم داشته باشند.
 
 
وی خاطرنشان کرد: همه دانش‌آموزان ورودی پایه اول ابتدایی با توجه به نوبت‌دهی از طرف مرکز سنجش اداره استثنایی استان باید مورد سنجش قرار گرفته و هیچ دانش‌آموز سنجش نشده‌ای ثبت نام نخواهد شد.
 
 
برمک افزود: تیم سنجش دانش آموزان اول ابتدایی در پایان خرداد ماه در منطقه مستقر شده و طی سه روز از دانش آموزان سنجش به‌عمل می آورد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید