کد خبر : ۴۴,۱۱۹
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۳۷
لازمه آموزش موفق پرورش موفق است
خارگ نیوز: امام جمعه خارگ گفت: آموزش و پرورش همیشه همراه هم هستند و لازمه آموزش موفق پرورش موفق است.
به گزارش خارگ نیوز،حجت الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ در دیدار با رئیس آموزش و پرورش خارگ بمناسبت هفته معلم اظهار داشت: مقام معلم، مقام والایی است و بایستی در عمل به این مسئله مهم پرداخته شود و بحث منزلت و معشیت معلمان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 
وی با اشاره به این که در کنار آموزش، بعد پرورشی هم باید جدی گرفته شود، گفت: آموزش و پرورش همیشه همراه هم هستند و لازمه آموزش موفق پرورش موفق است.
 
امام جمعه خارگ تصریح کرد: در دوران کرونا معلمانی داشتیم که مجاهدت‌های زیادی از خود نشان دادند و ضرورت دارد این همکاران شناسایی و معرفی شوند تا همگان در جریان اقدامات ارزشمند آنان قرار گیرند.
 
محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ نیز در این نشست اظهار داشت: در دوران شیوع کرونا و در بستر شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) اقدامات خوبی توسط معلمان انجام شد و حجم وظایف آنها افزایش یافت که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
بخشدار ویژه خارگ با بیان اینکه از تمامی ظرفیت های موجود در بحث برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم در جزیره استفاده شود، افزود: همه دستگاه های اجرایی تکلیف دارند با ستاد گرامیداشت مقام معلم همکاری لازم و مطلوب را داشته باشند.
دشتی زاده خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش نقش شایانی در تحقق شعار سال خواهد داشت که لازم است برنامه عملیاتی و کاربردی مدون خود را در این حوزه در استان، ارایه نماید.
 
بخشدار ویژه خارگ گفت: تقویت امور مرتبط با آموزش و پرورش، به نوعی سرمایه گذاری و توجه به نیروی انسانی و مدیریت آینده نظام است که ضرورت دارد مورد توجه ویژه قرار گیرد.
 
 
فاطمه ندیم زاده رئیس آموزش و پرورش خارگ نیز در پایان افزود:در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم یاد و خاطره آیت الله مطهری را گرامی داریم که با افکار و اقدامات خود مسیر روشنی برای همه ما ترسیم کردند و این هفته را به تمامی همکاران عزیز در جزیره خارگ تبریک عرض میکنم.
 
وی تصرح کرد: هفته معلم بهانه ای است تا با ابزار ها و طرق مختلف، نقش مرجعیت معلم و جایگاه والایی که دارد را در جامعه برجسته کنیم.
رئیس آموزش و پرورش خارگ گفت: معلم و اندیشه‌ مطهر؛ معلم، پایه گذار تمدن نوین اسلامی؛ معلم پیش‌کسوت، سرمایه نظام تعلیم و تربیت؛ معلم، پرچمدار فرهنگ ایثار و شهادت؛ معلم، وحدت‌آفرین و هویت‌بخش؛ معلم محور تحول و تربیت تمام ساحتی؛ معلم، پیش‌ران جامعه دانش‌بنیان؛ اسامی روزهای هفته معلم است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید