کد خبر : ۴۳,۴۰۱
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۴۲
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان گفت: امتحانات پایان ترم این دانشگاه در همه مقاطع ارشد، دکترا و کارشناسی به‌ صورت حضوری برگزار خواهد شد.
علی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با کلاس‌های آموزشی ترم جاری، اظهار کرد: به دلیل اینکه ابتدای ترم جاری به صورت آنلاین و در بستر فضای مجازی شروع شد، زمان کافی برای برنامه‌ریزی تشکیل حضوری کلاس‌ها نبود.
 
وی در مورد مشکلات تشکیل کلاس در فضای مجازی، افزود: با توجه به سیستم آموزشی دانشگاه پیام‌نور و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تسهیل آموزش دانشجویان، دروسی که در ۹ مقطع مرکز و واحد در گذشته برگزار می‌شد، در حال حاضر در قالب یک کلاس درسی در بستر فضای مجازی تشکیل می‌شود که این فرآیند به نوبه خود، آموزش مجازی را تسهیل می‌کند.
 
این مسئول با اشاره به تاریخ برگزاری امتحانات پایان ترم، تصریح کرد: طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام‌نور، امتحانات پایان ترم در بازه ۱۱ خرداد تا ۶ تیرماه امسال برگزار خواهد شد و این تاریخ تغییر نخواهد کرد.
 
محمدی ادامه داد: همچنین دانشجویان غیربومی دانشگاه پیام‌نور زنجان از ۱۰ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه امسال با مراجعه به پرتال دانشگاه پیام‌نور، می‌توانند محل برگزاری امتحانات پایان ترم خود را در محل استان زندگی خود انتخاب کنند که این موضوع به نوبه خود از سفر در ایام کرونا و شیوع بیماری جلوگیری می‌کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید