کد خبر : ۴۳,۰۶۷
۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۴۳
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز تعیین شد.
در نخستین جلسه‌ی کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند از بین اعضای شورای شهر تبریز، سید کاظم زعفرانچیلر رئیس، روح‌الله دهقان‌نژاد نائب رئیس و شهرام دبیری، دبیر کمیسیون به مدت یکسال انتخاب شدند.
 
سید کاظم زعفرانچیلر، رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه اظهار کرد: کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند از ضرورت‌های مهم بوده و ظرفیت‌های فراوانی را به خود اختصاص داده است.
 
نائب رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز نیز بیان کرد: ایجاد کمیسیونی تحت عنوان فناوری اطلاعات و شهر هوشمند یکی از نیازهای ضروری بوده که باید پیش از این تشکیل می‌شد.
 
روح‌الله دهقان‌نژاد بیان کرد: بهتر است از تجربیات افراد متخصص و کارشناسان در این راستا استفاده کرده و کمیسیون را بیشتر به سمت کارشناسی‌محور بودن هدایت کنیم.
 
شهرام دبیری، دبیر کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز نیز در این جلسه تاکید کرد: باید زیرساخت‌های شهر هوشمند در تبریز فراهم شده است تا اقدامات مطلوب در این حوزه اتخاذ شود.
 
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر تبریز، کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شورای شهر تبریز با توجه به اهمیت موضوع شفاف‌سازی و نیز در راستای تسهیل و یکپارچه‌سازی اطلاعات دقیق و قابل استناد تشکیل یافته است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید