کد خبر : ۴۰,۷۹۲
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۴۷
شورای شهر بودجه ۱۴۰۰ میلیارد تومانی شهرداری بوشهر را تصویب کرد
خارگ نیوز: رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری بوشهر گفت: بودجه سال سال آینده شهرداری با مبلغ یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به تصویب شورای بوشهر رسید که نسبت به ادوار قبل رشد بسیار چشمگیری دارد.
به گزارش خارگ نیوز، جعفر پورکبگانی صبح امروز در آیین آغاز برنامه‌های هفته نکوداشت روز بوشهر با اشاره به تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا اظهار داشت: شهدا مشعل روشن هدایت برای جامعه هستند که باید در هر زمان و مکانی مقام و منزلت آنان پاس داشته شود.
 
وی از تصویب بودجه شهرداری بوشهر در شورای شهر خبر داد و بیان کرد: بودجه سال آینده شهرداری با مبلغ یک هزار و 400 میلیارد تومان به تصویب شورای شهر بوشهر رسید که نسبت به ادوار قبل رشد بسیار چشمگیری داشته است و ان‌شاءالله در سال آینده شاهد تحولات بزرگی در توسعه و عمران شهر خواهیم بود .
 
رئیس شورای بوشهر توجه به مطالبات مردم را در اولویت برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: در شورای شهر ممکن است بین اعضای شورا مباحث گوناگون باشد اما آنها برای این است که اتفاقات خوب برای مردم رقم بخورد و شرمنده مردم فهیم بوشهر نشویم .
 
پورکبگانی با اشاره به همکاری بسیار خوب دستگاه‌های اجرایی با شورای شهر و شهرداری بوشهر گفت: استاندار و فرماندار بوشهر بارها اعلام کردند که از هر طرحی که در شورای شهر و شهرداری برای پیشرفت و شکوفایی مد نظر قرار بگیرد حمایت می‌شود.
 
وی با قدردانی از فرماندار بوشهر و کمیته انطباق مصوبات شورای شهر گفت: مصوبات شورای شهر بوشهر در کوتاه‌ترین زمان به تأیید کمیته انطباق رسیده و به شورای شهر ارسال شده است.
 
رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به  آزادسازی سواحل متصرف شده در شهر بوشهر گفت: این آزادسازی ظرفیت بسیار خوبی برای  اجرا طرح‌های گردشگری و رفاهی مردم ایجاد کرده همچنین بازگشایی معابر مهم با دیدگاه پدافند غیرعامل که مجوزهای اولیه آن صادر شده و در حال نهایی شدن است که تا اردیبهشت ماه عملیاتی می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید