کد خبر : ۴,۰۴۵
۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۲۶
عبدالکریم دانش‌آموز عصر چهارشنبه در دیدار کارکنان و جمعی از بسیجیان خارگ با جامعه اهل سنت خارگ به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: حقیقت بسیج یعنی ایثار، مقاومت و ایستادگی و وحدت در جامعه است، در هشت سال دفاع مقدس این رویه ثابت شد.
 
 
وی افزود: جزیره خارگ در حوزه وحدت در سال های اخیر یک شاخص بوده است و نقش وحدت افزینی برادران اهل سنت و تشیع در جزیره خارگ مثال زدنی بوده است، مسیر اسلام و پیشبرد اهداف ناب باعث افزایش رویه این وحدت در این جزیره شده است.
 
 
دانش‌آموز تصریح کرد: امروز شاهد از بین رفتن داعش هستیم ولی باید بدانیم هرجا به سمت اختلاف بریم ناخواسته یک داعش ایجاد کرده‌ایم، مهم این است که در کنار هم باشیم وحدت افرین باشیم تا نفوذ صورت نگیرد.
 
 
وی گفت: در جزیزه خارگ خوشبختانه با زحمات نماینده عالی دولت، نیروهای امنیتی و بسیج مردمی دلسوزانه در کنار جامعه اهل سنت هستند. یاد امام جمعه فقید و بزرگ اهل سنت هم باید گرامی داشت که منادی واقعی وحدت در این جزیره مهم و حساتی بودند.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ با اشاره به مشکلات جزیره خارگ بیان کرد: مشکلات جزیره خارگ خاص یک گروه خاص نیست و امروز یک شورا تشکیل شده است و شهرداری از جنس مردم انتخاب شده است که باید حمایت شوند و مشکلات شهری را حل کند.
 
 
وی ادامه داد: اعضای شورای شهر خارگ باید مشاوره‌پذیر باشند و نظرات اهالی شریف جزیره خارگ در امور خود استفاده کنند.
کلیدواژه ها: عبدالکریم دانش‌آموز 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید