کد خبر : ۴,۰۴۱
۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۲۳
عبدالحمید صفایی اظهار کرد: جزیره مقاوم و اهالی شریف خارگ دارای پیشینه تاریخی عظیمی هستند و خارگ و خارگی‌ها در ایران اسلامی به‌عنوان نمونه‌های ایثار و مقاومت شناسایی می‌شوند.
 
 
وی افزود: در روزهای اخیر شاهد ناپایداری های جوی در سطح استان به‌ویژه در سطح جزیره خارگ بودیم که خوشبختانه از قبل با تشکیل کارگروه مدیریت شهری در شهرداری خارگ توصیه و تذکرات لازم به بخش‌های مختلف مدیریت شهری شهرداری خارگ داده شده بود، در حال حاضر با توجه به پایان بارش در سطح جزیره خارگ شاهد عبور و مرور نسبتا آرام و روان هستیم.
 
 
مدیریت ارشد شهری جزیره خارگ تصریح کرد: کارگروه ویژه‌ای به‌زودی در خصوص نواقص به‌وجود آمده در اولین بارش جزیره تشکیل خواهد شد و به قید فوریت نواقص و مشکلات آبگرفتگی معابر رفع خواهد شد.
 
 
وی گفت: تمامی کارکنان شهرداری باید کار جهادی را سرلوحه خود قرار دهند در ایران اسلامی هرجا کار جهادی صورت گرفته باعث آبادی و آبادانی شده، جزیره خارگ هم نباید از این قاعده خارج باشد.
 
 
صفایی خاطرنشان کرد: امیدواریم هستیم با هم‌دلی، هم‌فکری همه دستگاه‌های اجرایی جزیره خارگ، مشارکت شهروندان و همکاری همه پرسنل شهرداری، جزیره خارگ به جایگاه اصلی در مدیریت شهر و حقوق شهروندی خود برسد و این امکان محقق نخواهد شد مگر با هم فکری و همراهی اهالی شریف خارگ.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید