کد خبر : ۴۰,۲۲۵
۷ اسفند ۱۴۰۰ ۲۰:۰۲
زمین احداث خانه امید در بوشهر فراهم شد
خارگ نیوز: سخنگوی شورای شهر بوشهر از موافقت شورا با خرید زمین نیروگاه اتمی در خیابان‌امام خمینی (ره) و اختصاص زمین جهت احداث خانه امید در پارک شغاب خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز،  ایمان زندی نیا بابیان‌اینکه تعدادی از ادارات از جمله استانداری، بانک‌ها، مراکز درمانی و ساختمان پزشکان، مراکز تجاری در خیابان امام خمینی (ره) شهر بوشهر مستقر شده است، بیان کرد: همین موضوع باعث شده تا این خیابان به یکی از پرترددترین خیابان‌های شهر تبدیل شود و کمبود پارکینگ در این خیابان به یک معضل جدی تبدیل شده است.
 
او افزود: از ابتدای شورای ششم موضوع حل پارکینگ خیابان امام خمینی (ره) در دستور کار قرار گرفت و قطعه زمینی در همین راستا خریداری شد.
 
زندی نیا عنوان کرد: زمین نیروگاه اتمی در خیایان امام با کاربری فضای سبز سال‌ها بلاتکلیف مانده در حالی که یکی از بهترین نقاط جهت ایجاد پارک و پارکینگ طبقاتی است.
 
او ادامه داد: در همین راستا شورا با لایحه شهرداری پیرامون خریداری این زمین و اختصاص آن به فضای سبز و پارکینگ موافقت کرد که جا دارد از همکاری مدیران نیروگاه اتمی در این زمینه قدردانی کرد.
 
سخنگوی شورا در ادامه گفت: طرح احداث خانه امید به عنوان مرکزی برای فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بازنشستگان سال‌ها در شهر بوشهر عملیاتی نشده بود و یکی از مطالبات جدی بازنشستگان از مدیریت شهری بود، زیرا تنها مرکز استان فاقد خانه امید بودیم که از همین رو شورا با لایحه شهرداری جهت اختصاص ۵۰۰ متر زمین در پارک شغاب جهت احداث خانه امید موافقت کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید