کد خبر : ۴,۰۲۲
۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷
ناخدا سعید الهی ظهر امروز در دیدار با مسئولان ورزش و جوانان و هیئت کاراته خارگ با گرامیداشت 7 آذر روز نیروی دریایی با بیان اینکه این نیرو از توانمندی بالایی برخوردار است اظهار داشت: نیروی دریای خارگ یک نیروی تخصصی است چراکه نیروی دریایی ارتش از اقتدار بالایی در بخش‌های تجهیزاتی و نیروی انسانی برخوردار است.
 
 
وی با اشاره به فعالیت و توانمندی این نیرو در حوزه‌های بالگردها، تفنگداران، ناوشکن‌ها ،زیردریایی‌ها و ناوهای موشک‌انداز خاطر نشان کرد: 67 روز پس از آغاز جنگ تحمیلی، نیروی دریایی ارتش با اقتدار نیروی دریایی دشمن را از پای درآورد و نیروی دریایی عراق، تا آخر جنگ نتوانست خودنمایی کند.
 
 
فرمانده پایگاه دریایی خارگ با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری ایران یک نیروی بسیار توانمند و ویژه است تصریح کرد: روز 7 آذر در تاریخ ایران اسلامی روز هنر نمایی نیروی دریایی ارتش ثبت است چراکه در عملیات مروارید آسیب زیادی به دشمن وارد کرد.
 
 
وی با اشاره به ساخت ناوشکن و ناوچه موشک‌انداز در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز نیروی دریایی راهبردی ارتش با خودکفایی در ساخت انواع شناورها قدرت خود را در این عرصه افزایش داده است.
 
 
وی، با اشاره به اقتدار و صلابت نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: نیروی دریایی ارتش به خودکفایی ساخت امکانات نظامی دست یافته است به‌گونه‌ای که اقتدار و صلابت نیروی دریایی روز‌افزون است.
 
 
ناخدا الهی با بیان اینکه با کشورهای تعامل و همکاری خوبی برقرار است گفت: در برگزاری رزمایش امداد و نجات دریایی در خلیج بنگال، ناوگروه 49 نیروی دریایی ارتش توانمندی خود را به منصه ظهور می‌رساند.
 
 
فرمانده پایگاه دریایی خارگ از افزایش روز افزون اقتدار و صلابت نیروی دریایی ارتش خبرداد و گفت: با ارتقا توانمندی تجهیزاتی، انسانی و عملیاتی، اقتدار و صلابت نیروی دریایی خارگ روز‌افزون است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید