کد خبر : ۳,۹۶۳
۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۳۰
سردار علی رزمجو ظهر پنجشنبه در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر اظهار داشت: تلاش و هماهنگی مناسبی برای برگزاری اردوهای راهیان نور صورت گرفته و امیدواریم شاهد افزایش کیفیت این برنامه مهم باشیم.
 
 
وی اضافه کرد: استان بوشهر میزبان اردوهای راهیان نور دریایی است که مردم از نقاط مختلف کشور در جزیره خارگ حضور می‌یابند و همچنین از نیروگاه اتمی بوشهر و موزه رئیسعلی دلواری بازدید می‌کنند.
 
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اعزام پنج هزار و ۱۸۳ نفر در سال گذشته به جزیره خارگ افزود: از ۲۰ اسفندماه اعزام به راهیان نور دریایی در جزیره خارگ آغاز می‌شود.
 
 
وی از آماده‌سازی دو فروند شناور برای اعزام اردوهای راهیان نور دریایی خبر داد و بیان کرد: با توجه به وضعیت مطلوب آب و هوای استان بوشهر در اسفند و فرودین پیش‌بینی می‌شود شاهد افزایش اعزام‌ها به راهیان نور دریایی باشیم.
 
 
سردار رزمجو بیان کرد: سال گذشته ۴۳ هزار نفر از استان بوشهر به اردوی راهیان نور اعزام شدند که ۹ هزار و ۸۰۰ نفر از سوی سپاه، ۱۰ هزار نفر به صورت خودجوش، هشت هزار ۹۰۰ نفر در بخش دانش‌آموزی و ۱۵ هزار دانشجو اعزام شدند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید