کد خبر : ۳۹,۶۱۲
۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۵۱
طرح کتاب نمای دشتی الگویی برای توسعه انتشار آثار نویسندگان است
خارگ نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اجرای طرح کتاب نمای در شهرستان دشتی این استان از کارهای ارزشمند فرهنگی است که می تواند الگویی بسیار خوب برای توسعه، ترویج و تشویق نویسندگان برای انتشار آثارشان باشد.
به گزارش خارگ نیوز،عبدالرحیم افروغ در بازدید از طرح کتاب نمای دشتی افزود: کتاب یکی از ارکان توسعه و پیشرفت در جوامع بشری است که نشان از جایگاه و نقش آن در راه موفقیت است و انسان همواره در همه مراحل زندگی از کتاب بهره کافی برده و توانسته به واسطه آن به دستاوردهای مهم و تاثیرگذاری برسد. 
 
وی اضافه کرد: دشتی از دیرباز همواره مهد فرهنگ، علم و ادب است و این مهم نسل به نسل به آیندگان نیز انتقال یافته که موجب متمایز شدن این شهرستان نسبت به دیگر مناطق استان بوشهر شده است.
 
افروغ بیان کرد: ایجاد کتاب‌ نما در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی ایده‌ای تحسین‌برانگیز و قابل تقدیر است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: فرهنگ و هنر حوزه‌ای گسترده و تاثیرگذار در جامعه است که باید در ترویج آن تلاش مضاعف کرد. 
 
حمید زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گزارشی از کتاب‌های چاپ شده در این شهرستان و آماری از نویسندگان و شاعران آن ارائه کرد. 
 
وی افزود: کتاب‌نمای مجموعه‌ای از کتاب مولفان این شهرستان است که با همکاری نویسندگان و شاعران به همت ایوب آشنا مدیر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی تهیه و ایجاد شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید