کد خبر : ۳,۹۴۵
۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۱۴
سید پیروز موسوی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اظهار داشت: از حضور اهالی شریف جزیره خارگ در این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم و همیشه خودم را خارگی می‌دانم.وی افزود: خوشبختانه با تدبیر مدیران ارشد شرکت ملی نفت و وزارت نفت، فرزند پایانه‌ها به عنوان مدیرعامل این شرکت مهم و حیاتی منصوب شد. تدوین نقشه‌های راهبردی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه ذخیره سازی و صادرات باید نقشه راه این شرکت عملیاتی قرار گیرد.


مدیرعامل سابق شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: دو دهه در جزیره خارگ زندگی کردم، مردمانی مهربان و در مواجهه با مشکلات صبور هستند. خارگ همیشه برای من خاص بوده، هر کس اینجا مسئولیت گرفته است، اول مردم را در نظر خود قرار داده است، کسی جناحی عمل نکرده است و همیشه باید نگاه مدیران در جزیره فراجناحی باشد.


موسوی گفت: ما دو بحران اساسی در دو سال اخیر داشتیم، مردم شریف و ایثارگر خارگ اولین کسانی بودند که در این بحران کنار پرسنل پایانه نفتی خارگ بودند، صنعت نفت اگر موفق است، باید این موفقیت را در خارگ ببینیم و این موفقیت خارج از هم‌دلی و هم‌زبانی نفت با مردم نیست.


وی با بیان اینکه قدردان مردم هستیم و خواهیم بود، افزود: اگر از من سوال شود بزرگترین مشکل خارگ چیست، می‌گویم که تردد است. این مشکل یکی از مشکلات دیرین جزیره خارگ است که امیدواریم با تلاش مدیریت جدید حل شود.


مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه خارگ کمک کردند که مسئولان جزیره به خود باوری و خود اتکایی برسند، اصحاب رسانه خارگ ثابت کردند که مسئولان جزیره خارگ تنها نیستند. رسانه‌ها با انتشار اخبار خارگ در سطح کشور به گوش مردم رسانند که خارگ زنده و پویا است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید