کد خبر : ۳۹,۱۰۲
۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۸
نرخ بالای بیکاری زیبنده شهرستان دشتی نیست
خارگ نیوز: فرماندار دشتی گفت: نرخ بیکاری بالا زیبنده شهرستان دشتی که این همه ظرفیت در آن وجود دارد نیست.
به گزارش خارگ نیوز، علی بحرانی یکشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان دشتی با تاکید بر اینکه مدیران قدر فرصت خدمت به مردم را بدانند، گفت: مسئولیت‌ها امانتی است در اختیار ما که باید از این فرصت در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.
 
فرماندار دشتی افزود: علی رغم کمبود اعتبارات برخی از مشکلات با کار جهادی و انقلابی قابل حل است.
 
وی گفت: مطالبات و درخواست‌های مردم را باید با دل و جان گوش دهیم و صادقانه با آنها حرف بزنیم.
 
وی تصریح کرد: علی رغم ظرفیت‌های خوبی که در سطح شهرستان وجود دارد ولی در حوزه ساحل و دریا کار خاصی صورت نگرفته که می‌طلبد از این ظرفیت در جهت اشتغال و توسعه شهرستان استفاده شود.
 
وی یادآور شد: مدیران پیگیرهای لازم در زمینه جذب سرمایه گذار در سطح شهرستان را انجام دهند تا شاهد توسعه شهرستان باشیم، همچنین از ظرفیت نخبگان در جهت توسعه شهرستان فارغ از هرگونه تفکر سیاسی استفاده کنند.
 
فرماندار دشتی خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری بالا زیبنده شهرستانی که این همه ظرفیت در آن وجود دارد نیست.
 
وی با بیان اینکه مدیران با حضور در جمع مردم آنها را نسبت به آینده امیدوار کنند افزود: مدیران پاسخگوی مردم در فضای مجازی باشند و از پیشنهادات سازنده آنها استفاده شود.
 
فرماندار دشتی با اشاره به اینکه با توجه به نزدیک شدن به پایان سال نظارت بر بازار افزایش یابد گفت: مدیران نظارت‌های لازم بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات داشته باشند و ائمه جمعه و جماعات مردم را تشویق به زدن واکسن کنند.
 
وی گفت: با توجه به اینکه در آستانه دهه مبارک فجر قرار داریم شهرداران و دهیاران نسبت به آذین بندی شهرها و روستاها اقدام و مدیران نیز خدمات نظام و دولت را به مردم انعکاس بدهند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید