کد خبر : ۳۹,۰۴۸
۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۸:۱۵
جزیره مقاوم خارگ برای دهمین سال میزبان زائران اردوهای راهیان نور دریایی می‌شود
خارگ نیوز: فرمانده ناحیه بسیج سپاه ثارالله خارگ گفت: جزیره مقاوم خارگ امسال برای دهمین سال میزبان زائران اردوهای راهیان نور دریایی در جزیره‌ای هستند.
به گزارش خارگ نیوز،فرمانده ناحیه بسیج سپاه ثارالله جزیره خارگ  با اشاره به برگزاری اردوهای نور دریایی خارگ گفت: جزیره مقاوم خارگ امسال برای دهمین سال میزبان زائران اردوهای راهیان نور دریایی در جزیره‌ای هستند که در دوران 8 سال دفاع مقدس به تعداد روزهای دوران هشت سال دفاع مقدس، آماج حملات رژیم بعث عراق قرار گرفت اما همه مردم، مسئولان و کسانیکه در این جزیره حضور داشتند جانانه در برابر دشمن مقاومت کردند و جزیره خارگ را به یک جزیره مقاوم تبدیل کردند.
 
سرهنگ سیروس حیاتی اضافه کرد: امروز این رسالت بر عهده ما است تا با برگزاری اردوهای راهیان نور دریایی و برنامه‌های فرهنگی دیگر این اتفاقات مهمی را که در این جزیره به‌عنوان بخشی از خاک زرین و نگین گرانبها استان بوشهر اتفاق افتاده است شناسایی و به نسل جدید و به‌ویژه کسانیکه در این جزیره حضور پیدا می‌کنند منتقل شود.
 
وی یادآور شد: استان بوشهر 319 شهید والامقام را در جزیره مقاوم خارگ و آب‌های اطراف آن در دوران 8 سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی و اهداف والا آن کرده است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید