کد خبر : ۳۸,۸۰۸
۲۴ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۰۷
رضایت اهالی شهرستان عسلویه جلب شود
خارگ نیوز: امام جمعه عسلویه گفت: مسئولان باید تلاش ویژه ای برای رفع مشکلات مردم داشته باشند و رضایت اهالی شهرستان عسلویه جلب شود.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: شیخ رجبعلی خیاط یکی از مصادیق اهل تقوا است. او دو ویژگی مهم داشت که یکی اخلاص ایشان و دیگری محبت ایشان به خداوند بود که کارها را فقط برای رضای خدا انجام می‌داد.
 
امام جمعه عسلویه به فرازهایی از بیانات رهبر انقلاب به مناسبت ۱۹ خطاب به مردم قم اشاره کرد و افزود: رهبری فرمودند حوادثی مثل حادثه ۱۹ دی قم و دنباله‌های سیاسی و اجتماعی آن نشان دهنده عمق اعتقاد دینی مردم بود.
 
وی تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمود آمریکا از بن دندان با نظام اسلامی ما مخالف است. کاری به شعار مرگ بر آمریکا ندارد. نظام اسلامی برخاسته از دین و مظهر اعتقاد ملت است.
 
هاشمی نژاد بیان کرد: رهبر انقلاب افزود ترور سردار سلیمانی از اشتباهات محاسباتی آمریکا بود. با شهادت او حرکت عظیم او از بین نرفت همانطور که وجود شهید سلیمانی برای اسلام و کشور سود داشت شهادتش هم سودمند است و مکتب او فکر او و راه روشن او از بین رفتنی نیست.
 
وی سالروز وفات ام البنین را تسلیت گفت و افزود: این زن با شخصیت وقتی وارد خانه حضرت علی (ع) گفت آمده‌ام خدمتگزار فرزندان حضرت زهرا باشم و مثل مادری دلسوز در کنار فرزندان حضرت بود.
 
امام جمعه عسلویه با اشاره به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن از کشور گفت: شاه از کشور فرار کرد. نخست وزیرش هنوز در قدرت بود و مقاومت امام و مردم باعث شد نخست وزیر هم حذف شود و رژیم ستم شاهی سقوط کند.
 
وی اضافه کرد: اگر در جهان به رئیس جمهور ایران احترام می‌گذارند به علت پایداری ملت ایران است. اگر فداکاری ملت نبود این اتفاق در تاریخ نمی‌افتاد. مردم در رأس هستند هر کس در مسیر امامین انقلاب است مردم را در رأس می‌داند باید کنار مردم باشید.
 
امام جمعه عسلویه به دیدار خود با نماینده ولی فقیه در سپاه اشاره کرد و افزود: در دیدار با ایشان مسائل و مشکلات شهرستان از جمله اشتغال، آلودگی زیست محیطی و مشکل کم آبی و مشکل برق بیان کردم و ایشان بنا شد حمایت کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: مثلاً همین مشکل مخازن کنار شهر عسلویه که بحث شد که مشکل جدی است برای احداث آن کار کارشناسی نشده یا تعمدی در کار بوده که ممکن است حوادث یا اتفاقات دیگری ایجاد کند.
 
هاشمی نژاد افزود: باید رضایت مردم را جلب کنند. مردم ما قانع هستند و امنیت اینجا را این مردم نجیب تأمین کرده‌اند و اگر مشکلات حل شود مردم راضی می‌شوند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید