کد خبر : ۳۸,۷۱۸
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۳۶
«نظام کارورزی» روانه بازار نشر شد
خارگ نیوز: کتاب نظام کارورزی تألیف عبدالرضا عرب زاده استاد دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر روانه بازار نشر شد.
به گزارش خارگ نیوز، مؤلف کتاب نظام کارورزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کتاب نظام کارورزی، نخستین کتابی است که به صورت تخصصی به تربیت معلم فکور پرداخته است.
 
عبدالرضا عرب زاده گفت: در این کتاب تلاش شده است که الگوی نوین کارورزی مبتنی بر معلم فکور در دانشگاه فرهنگیان معرفی شود.
 
عرب زاده با اشاره به جامعه هدف این کتاب متذکر شد: جامعه هدف این کتاب اساتید کارورزی، معلمان راهنما، مدیران مدارس و دانشجویان درس مهم کارورزی در دانشگاه‌های مختلفی هستند که به تربیت معلم پرداخته و یا در رشته‌های مرتبط با حرفه معلمی تحصیل می‌کنند.
 
این نویسنده ادامه داد: از آنجا که هدف اصلی دوره کارورزی در دانشگاه فرهنگیان را باید پرورش معلم فکور دانست، تمام مؤلفه‌ها در این کتاب بر مبنای رسیدن به مرحله نهایی چنین تفکری در کارورزی قرار گرفته است.
 
این استاد دانشگاه با اشاره به سایر آثار انتشار یافته خود به صورت مشترک با دیگر اساتید دانشگاه تصریح کرد: گردشگری در استان بوشهر، صنعت و هنر، راهنمای عملی مدیران هنرستان‌ها، تدبیر اول (برنامه عملیاتی دوره متوسطه دوم) و آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان از جمله این کتاب‌ها هستند.
 
گفتنی است که این کتاب توسط انتشارات ماهواره تهران انتشار یافته در ۱۹۰ صفحه است.
 
عبدالرضا عرب زاده هم اکنون استاد و معاون هماهنگی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر است که در حوزه‌های تخصصی کاری اقدام به تألیف کتاب و آثار ماندگار از خود کرده است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید