کد خبر : ۳۸,۷۱۴
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۲۹
۴.۷ میلیارد تومان محموله قاچاق در آب‌های بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالاهای قاچاق در آب‌های استان خبر داد و گفت: مأموران مرزبانی استان بوشهر از یک شناور محموله قاچاق کفش ورزشی و مواد بهداشتی آرایشی به ارزش ۴.۷ میلیارد تومان کشف کردند.
به گزارش خارگ نیوز،سرهنگ یدالله شرفی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهرباتأکید بر برخورد قاطع با کالاهای وارداتی بدون اسناد قانونی و گمرکی اظهار داشت: نیروهای مرزبانی در قالب دریابان در تمامی سواحل استان بوشهر مستقر هستند و برخورد قاطع با تخلفات از جمله قاچاق کالا در دستور کار دارند.
 
وی از افزایش امکانات و تجهیزات مرزبانی برای حضور در اعماق مختلف خلیج‌فارس خبر داد و بیان کرد: با ارتقا وضعیت ناوگان شناور مرزبانی امکان حضور در تمامی مرزهای دریایی در خلیج‌فارس فراهم شده است و هیچ متخلفی از چشم نیروهای مرزبانی پنهان نمی‌ماند.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالای قاچاق از یک شناور در آب‌های شهرستان تنگستان خبر داد و تصریح کرد:  فرماندهی مرزبانی استان با رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات عملیاتی در راستای مبارزه با هرگونه قاچاق، با کنترل آب‌های حوزه استحفاظی موفق به شناسایی و توقیف یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق در اسکله بندر عامری تنگستان شدند.
 
شرفی با بیان اینکه مرزبانان در بازرسی از شناور توقیفی مقادیر کالاهای بدن اسناد قانونی کشف کردند افزود: مأموران مرزبانی استان بوشهر از این شناور محموله قاچاق کفش ورزشی و مواد بهداشتی آرایشی به ارزش 4.7 میلیارد تومان کشف کردند.
 
 
وی با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی و تحویل به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: عزم مرزبانی استان در راستای اجرا منویات مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی جدی و با مخلان پدیده شوم قاچاق کالا برخورد قاطعانه خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید