کد خبر : ۳۸,۷۱۲
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۲۷
برای کنترل و نظارت بر قیمت کالاها کارگروه تخصصی تشکیل شد
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با بیان اینکه قیمت کالاهای مصرفی روزمره مردم استان نسبت به دیگر استان‌ها گران‌تر است گفت: در این راستا برای کنترل و نظارت بر قیمت کالاها کارگروه تخصصی تشکیل شده است و نیاز به تقویت دارد.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده شامگاه دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به تأمین نهاده‌های دامی در استان اظهار داشت: باید زیرساخت‌های لازم در تأمین و ذخیره نهاده‌های دامی در استان بوشهر ایجاد و تقویت شود.
 
وی با بیان اینکه مراکز تولید مواد مصرفی مردم استان با کارخانه‌های تولیدی دور است تصریح کرد: باید دست واسطه‌گری و دلالان در تأمین مواد و کالا مصرفی مردم کوتاه و زیرساخت‌ها و اقدامات اساسی انجام شود.
 
استاندار بوشهر حمایت از بخش خصوصی برای تأمین مواد مصرفی روزمره مردم را یک ضرورت دانست و افزود: استان بوشهر در تولید گوشت مرغ خودکفا است ولی در تولید تخم مرغ با مشکلاتی مواجه است و قیمت این ماده مصرفی در استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌ها افزایش دارد.
 
محمدی‌زاده با بیان اینکه اقدامات اساسی برای کاهش قیمت تخم مرغ در استان بوشهر انجام شده گفت: اکنون استان بوشهر به سبب وضعیت آب و هوایی مناسب فصل گردشگری محسوب می‌شود و نقاط ساحلی این استان مقصد گردشگران از نقاط مختلف ایران است.
 
وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود از هم اکنون تا پایان فروردین سال آینده بیش از 12 میلیون گردشگر و مسافر به استان بوشهر سفر کند و تجمع بیشتر گردشگران و مسافران در سواحل استان است.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه مواد مصرفی روزمره در ایام فصل گردشگری افزایش می‌یابد افزود: برای کنترل و نظارت بر قیمت کالاها کارگروه تخصصی تشکیل شده است و نیاز به تقویت دارد.
 
 
محمدی‌زاده باتأکید بر برخورد قاطع با متخلفان و گران‌فروشان کالاهای مصرفی مردم گفت: قیمت مواد مصرفی روزمره مردم در استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌ها گران‌تر است و باید اقدامات اساسی و زیرساخت‌های لازم در تقویت بنکداران و حمایت از بخش خصوصی ایجاد شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید