کد خبر : ۳۸,۴۳۵
۷ دی ۱۴۰۰ ۱۷:۴۴
لزوم استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت نفت فلات قاره و شرکت پایانه های نفتی
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خواستار لزوم استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت نفت فلات قاره و شرکت پایانه های نفتی شد.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر ،گناوه و دیلم و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دیدار و گفتگو کرد.
 
براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این دیدار گفت: در این دیدار مطرح شد که یکی از درخواست های مکرر اهالی جزیره خارگ استفاده از ظرفیت شناورهای حمل و نقل بار شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ برای حمل کالا و اجناس است.
 
وی افزود:  همچنین در این دیدار برای ارائه خدمات حمل و نقل باری بوسیله شناورهای لندینگ کرافت به صورت چهار روز در ماه با استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت نفت فلات قاره و شرکت پایانه های نفتی بحث و گفت و گو شد و با موافقت ایشان قرار شد موضوع تا حصول نتیجه پیگیری و اجرایی شود.
 
جمیری با اشاره به مشکلاتی که درخصوص سکونت فرهنگیان در جزیره خارگ وجود دارد بیان کرد: با توجه به خدمت رسانی اداره آموزش و پروش خارگ به فرزندان کارکنان شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ و همچنین پیرو درخواست رئیس اداره آموزش و پرورش جزیره خارگ برای تعمیر و نوسازی منازل 28 دستگاه فرهنگیان، از مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت درخواست کردیم در این زمینه مساعدت کنند که با دستور ایشان  قرار شد در قالب طرح کمک به مناطق نفتی اقدام شود.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همچنین از موافقت مدیرعامل شرکت ملی نفت برای تخصیص اعتبار جهت تکمیل دبیرستان شهید مطهری خبر داد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید