کد خبر : ۳۸,۴۳۲
۷ دی ۱۴۰۰ ۱۷:۳۷
محموله موبایل قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی انبار نگهداری محموله قاچاق خبر داد و گفت: در این راستا مأموران انتظامی استان بوشهر محموله لوازم جانبی موبایل قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان گناوه کشف کردند.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران در گناوه با اشاره به اینکه بر شناسایی و رصد کالاهای قاچاق تشدید شده است اظهار داشت: کالاهای خارجی فاقد هویت گمرکی و اسناد قانونی غیرمجاز و قاچاق محسوب می‌شود.
 
رئیس پلیس استان بوشهر رصد تمام محورها و نقاط نگهداری کالاها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تمام نقاط مختلف استان بوشهر به‌صورت شبانه‌روزی مورد پایش قرار می‌گیرد و کالاهای فاقد مجوز قانونی توقیف و با صاحبان آنان برخورد قاطع می‌شود.
 
وی از شناسایی انبار نگهداری تلفن همراه فاقد مجوز قانونی خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان گناوه از نگهداری محموله لوازم جانبی موبایل خارجی مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مقامات قضایی از انبار یاد شده بازرسی و مأموران موفق شدند، انواع گوشی و دیگر تجهیزات تلفن همراه و دیگر اجناس فاقد مدارک گمرکی کشف کنند.
 
 سوسنی با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه ادامه داد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 30 میلیارد ریال اعلام شده است.
 
رئیس پلیس استان بوشهر از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و گفت: مشارکت و تعامل مردمی با پلیس می‌تواند زمینه پیشگیری از وقوع بسیاری از جرایم را فراهم و از فعالیت مجرمان و سوداگران اقتصادی جامعه جلوگیری کند.
 
وی با قدردانی از مشارکت مردم در برنامه‌های پلیس و اجرا مأموریت‌ها تصریح کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و در این راستا همکاری مردم استان بوشهر ستودنی است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید