کد خبر : ۳۸,۴۰۳
۶ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
ظرفیت‌های محلی و ملی برای تأمین مسکن محرومین در بوشهر استفاده شود
خارگ نیوز: ظرفیت‌های محلی و ملی برای تأمین مسکن محرومین در بوشهر استفاده شود
به گزارش خارگ نیوز،علیرضا مقدم ظهر یکشنبه در نشست مجمع عمومی انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر با اشاره به تلاش‌های مؤثر انجمن خیرین طی سال‌های اخیر گفت: افراد زیادی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از سوی خیرین مسکن ساز استان صاحب‌خانه شدند که جای قدردانی دارد.
 
وی اضافه کرد: بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز استان در کنار پروژه‌های تکلیفی که برعهده دارند، باید از ظرفیت‌های محلی و ملی برای ساماندهی و تأمین مسکن محرومین گام‌های مهمی بردارند.
 
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: افراد جامانده از طرح‌های تکلیفی دولت در بخش مسکن توسط انجمن خیرین مسکن ساز استان، ساماندهی و صاحب مسکن خواهند شد.
 
وی خاطرنشان کرد: در این راستا به گونه‌ای عمل خواهیم کرد که شأن افراد حفظ شود تا بتوانیم با تأمین مسکن مورد نیاز مردم، یکی از دغدغه‌های اصلی آنها را رفع کنیم.
 
مقدم افزود: مشارکت‌های مردمی برای همکاری با انجمن خیرین مسکن ساز استان برای تأمین مسکن مورد نیاز قشر محروم جامعه در سطح استان با فرهنگ‌سازی از طریق اطلاع رسانی درست از خدمات این انجمن افزایش یابد.
 
علی یزدان‌شناس، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در دو سال اخیر از سوی این انجمن گفت: پروژه‌های مسکونی ۲۴ واحدی در روستای احمدی، ۳۲ واحدی در عالی‌شهر و ۱۱۵ واحدی خانواده‌های دارای دو عضو معلول به صورت خودمالکی در شهرستان بوشهر از جمله اقدامات مهم انجمن خیرین مسکن ساز استان طی دو سال اخیر است.
 
نشست مجمع عمومی انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر به منظور تعیین هیئت مدیره جدید و انتخاب مدیرعامل جدید با حضور رئیس امور پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، فرماندار بوشهر و مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد.
 
پس از برگزاری انتخابات و تعیین هیأت مدیره جدید انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر، علی یزدان‌شناس با آرای مطلق برای دو سال دیگر سکان هدایت این انجمن را به دست گرفت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید