کد خبر : ۳۸,۲۸۵
۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷
۵۰۰ کیلوگرم تریاک از کامیونی با بار هندوانه در عسلویه کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مأموران ایستگاه بازرسی در شهرستان عسلویه۵۰۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون در پوشش بار هندوانه کشف و دو نفر سوداگر مرگ را دستگیر کردند.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی ظهر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای وارد کننده مواد افیونی، روز گذشته مأموران ایستگاه ایستگاه بازرسی شهید «مصطفی خمینی بندو» به یک دستگاه کامیون باری مشکوک شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
این مقام انتظامی افزود: مأموران انتظامی با هوشیاری و انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند یک دستگاه کامیون باری را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی توقیف و مورد بازرسی قرار دهند.
 
وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی، ۵۰۰ کیلوگرم تریاک که در زیر هندوانه جا ساز شده بود، کشف شد.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به مبارزه بی امان و خستگی ناپذیر پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر که سلامت جامعه را هدف گرفته‌اند، از خانواده‌ها به عنوان حامیان نیروی انتظامی خواست، در صورت اطلاع از فعالیت‌های قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس را از طریق سامانه ۱۱۰ در جریان قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید