کد خبر : ۳۷,۸۸۱
۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۰:۱۳
تازه‌ترین نمایش گروه «کاغذ سفید» روی صحنه رفت
خارگ نیوز: «مغزهای باکره»، تازه‌ترین نمایش گروه «کاغذ سفید» روی صحنه رفت.
به گزارش خارگ نیوز، معاون هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام این خبر بیان کرد: نمایش «مغزهای باکره» به نویسندگی عقیل جماعتی و کارگردانی حسین اسدی در خارگ روی صحنه رفت.

محمدحسین زندویان در خصوص داستان این نمایش اظهار داشت: روایت این نمایش قصه عشقی است که در بحبوحه دشمنی و کینه‌ورزی دو طایفه شکل می‌گیرد.

وی در خصوص نمایش "مغز های باکره" اظهار داشت: «در سال‌های پایانی حکومت پهلوی اول، بندر بوشهر به ‌واسطه گمرک دلوار رونق به‌سزایی یافته و همین امر عده‌ای را بر آن داشته که در این راه کار و کاسبی بزرگی به‌هم بزنند.

زندویان در ادامه تصریح کرد: در این میان دو قبیله‌ی قدیمی سال‌ها باهم در دشمنی به‌سر می‌برند که «فایز» سردسته یک دسته‌ی مافیایی در جزیره خارگ در حمله‌ای نافرجام به عشق پری، دختر نمرود رییس یکی از بزرگ‌ترین باندهای تبهکاری دل می‌بازد و این سرآغاز طوفانی است که مرده ریگ‌های خاطرات کهنه را در هم می‌پاشد و ...»

معاون هنری و سینمایی این اداره کل در ادامه ابراز داشت: نمایش «مغزهای باکره» اجرای خود را از دهم آذرماه ساعت 18 در پلاتو سینما صدف جزیره خارگ آغاز کرده و به‌مدت یازده شب و تا بیستم آذرماه به روی صحنه خواهد بود.

گفتنی است در این نمایش سعید گلچمن، عبد بناری، الهام چنانی، جواد وزیری، میلاد سعیدی، علی نبی‌پور، زینب فخار، امیرمحمد شماسی و محمدمتین افراسیابی نقش‌آفرینی می‌کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید