کد خبر : ۳۷,۵۰۸
۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳
بانوی فوتسالیست گناوه‌ای لژیونر شد
خارگ نیوز: " بهاره سالخورده " ورزشکار مستعد و فوتسالیست بندرگناوه به تیم فوتسال باشگاه "السویق" عمان که در لیگ برتر این کشور حضور دارد، پیوست.
به گزارش خارگ نیوز، رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این ورزشکار گناوه‌ای که در لیگ دسته دوم فوتسال کشور با تیم ایراندخت کنگان حضور د اشت، قراردادی ۲ ساله با تیم السویق عمان منعقد کرده است.
 
رحمان عمادی افزود: این ورزشکار هم اینک در عمان بسر می برد.
 
بهاره سالخورده در مصاحبه با خبرنگاران نیز گفت: در روز گذشته وارد عمان شدم و در باشگاهی که قرارداد منعقد کردم حضور یافتم و درحال مقدمات کاری برای هماهنگی با این تیم هستم.
 
وی اظهارداشت: باتوجه به اینکه بازیکن تیم ایرانداخت کنگان بودم، از این باشگاه رضایت نامه اخذ و با  تیم عمانی  قرارداد ۲ ساله امضا کردم.
 
این بانوی فوتبالیست گناوه ای گفت: تیم عمانی که در لیگ برتر این کشور حضور دارد، با بررسی وضعیت آمادگی و حضور در تیم های ایرانی براساس فیلم و تحقیقات صورت گرفته پس از تائید، ویزا و دعوت نامه برایم ارسال کردند.
 
سالخورده بیان کرد: امیدوارم بتوانم شایستگی‌های یک دختر ایرانی را در خارج از مرزهای کشور نشان دهم.
 
وی افزود: قصد دارم با درخشش در تیم عمانی، علاوه بر پیوستن به تیم های معروف و مطرح دیگر خارجی، به عضویت تیم ملی در آیم.
 
بانوی ورزشکار گناوه‌ای گفت: باتوجه به علاقه زیادی که به این رشته دارم و هدفم رسیدن به جایگاه بالاتر است به علت نداشتن نماینده‌ای از گناوه به تیم ایراندخت کنگان پیوستم تا استعداد خود را بروز دهم.
 
وی  بیان کرد: در شهرستان گناوه بانوان مستعد زیادی در رشته های ورزشی از جمله فوتسال وجود دارد که در صورت حمایت و پشتیبانی می توانند نماینده شایسته‌ای در میادین داخلی و خارجی باشند.

 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید