کد خبر : ۳۷,۴۱۱
۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۲۵
قرعه کشی رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور با حضور 26 تیم در قالب سه گروه برگزار شد.
 طبق قرعه تیم شاهین کرمانشاه در گروه دوم و با تیم های پاس تهران، نصر فردیس کرج، اسپیناس زنجان، نفت امیدیه، شهرداری ساوه، سبحان فلز گرمسار، پوشاک امیلی اردبیل و مس سرچشمه کرمان همگروه است.
 
احسان احسانی سرپرست تیم شاهین کرمانشاه  در خصوص حریفان تیم شاهین در گروه دوم این رقابت ها، اظهارکرد: در سخت ترین گروه لیگ افتاده ایم و برخی از تیم هایی که در این گروه قرار دارند، تیم هایی قدیمی و بعضا با سابقه حضور در لیگ برتر هستند.
 
او افزود: پاس تهران، نصر فردیس کرج، اسپیناس زنجان و نفت امیدیه از رقبای سرسخت تیم شاهین در این گروه خواهند بود که امیدواریم بتوانیم عملکرد خوبی در برابر آنها داشته باشیم.
 
سرپرست تیم شاهین کرمانشاه عنوان کرد: باتوجه به اینکه از هر گروه دو تیم از مرحله گروهی به مرحله پلی آف صعود می کنند، با وجود این رقبای قدرتمند کار سختی در پیش داریم.
 
او که تیمش در رقابت های سال گذشته لیگ دسته اول فوتسال شروعی ضعیف داشت، اما در ادامه رقابت ها عملکرد خوبی از خود نشان داد و حتی یک قدم تا صعود به لیگ برتر فاصله داشت، در خصوص میزان آمادگی تیمش برای حضور در رقابت های امسال گفت: تلاش کردیم تا تمام ضعف و نواقصی که در رقابت های سال گذشته داشتیم را برطرف کنیم و با یک برنامه ریزی خوب در رقابت های امسال شرکت کنیم.
 
احسانی ادامه داد: سرمربیگری تیم شاهین در رقابت های این فصل همانند فصل گذشته با سعید محمدی خواهد بود و تمرینات هم بصورت منظم در حال انجام است.
 
او با بیان اینکه بازیکنانش در شرایط خوبی برای حضور در لیگ هستند، گفت: اولین دیدار تیم شاهین چهارم دی ماه در شهر کرمانشاه مقابل تیم پاس تهران خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید