کد خبر : ۳۷,۳۱۵
۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷
مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: بسیاری از مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی کارخانه حل و فصل شده و مطالبات کارگران طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال پرداخت می‌شود.
حمید حاجی زاد منصور مدیرعامل ایران خودرو تبریز در نشست کاری با کارکنان ایارن خودرو تبریز در محل سالن‌های تولید و مونتاژ این مجموعه صنعتی گفت: منابع انسانی اصلی‌ترین مولفه بهره وری تولید و افزایش کارایی و اشتغال مولد است و رمز پیشرفت هر سازمان یا مجموعه صنعتی مرهون تلاش و کوشش آن‌ها در رشد اقتصادی و رونق مضاعف صنعت است.
 
وی گفت: با پیگیری‌های انجام شده تاکنون، کارکنان معوقات حقوق نداشته و مزایای قانونی مطابق با قانون کار و زودتر از موعد پرداخت شده است.
 
مدیر عامل ایران خودرو تبریز اضافه کرد: با تلاش و همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و اخذ تأییدیه‌های لازم، طرح طبقه بندی کارکنان با احتساب ضریب ریالی مزدی و شغلی بطور کامل از اول آبان ماه سال جاری اجراشده و ما به التفاوت اجرای این طرح از اول سال ۱۴۰۰ محاسبه و در عرض ۴ ماه باقیمانده سال به حساب کارکنان واریز خواهد شد.
 
حاجی زاد منصور تشریح کرد: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان ایران خودرو تبریز در سطح صنایع استان بی سابقه است.
 
مدیرعامل ایران خودرو تبریز بیان کرد: در راستای افزایش بهره وری تولید پاداش شش ماهه تولید برای کارکنان در سطح گروه صنعتی ایران خودرو محاسبه و پرداخت شده است.
 
وی در ادامه با اشاره به طرح همسان سازی تقریبی پاداش‌های غیرنقدی کارکنان با گروه صنعتی ایران خودرو افزود: پیرو رایزنی صورت گرفته با گروه صنعتی ایران خودرو مقرر شده است تمامی پاداش‌های غیرنقدی کارکنان بصورت تقریباً یکسان پرداخت شود.
 
حاجی زاد منصور همچنین یادآور شد: با توجه به تعطیلی توافقی همه پنجشنبه‌های هفته در طول سال که ایران خودرو تبریز در مقایسه با سایر صنایع استان از این امر مستثنی است، و درصورت کار تقریباً مبلغ شش میلیون ریال فقط بابت اضافه کاری پنجشنبه‌ها برای کارکنان محاسبه و پرداخت می‌شود.
 
شرکت ایران خودرو تبریز در سال ۱۳۸۵ تأسیس شده و در این مدت افزون بر یک میلیون دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را تاکنون تولید و به بازار هدف عرضه کرده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید