کد خبر : ۳۷,۱۳۱
۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲
بوشهر نیازمند اعتبارات خاص است/ احداث اولین پارکینگ طبقاتی
خارگ نیوز: رئیس شورای شهر بوشهر گفت: اعتبارات شهرداری جوابگوی پروژه‌های بزرگ نیست و مرکز استان نیازمند اعتبارات خاص جهت پروژه‌های شاخص است.
 به گزارش خارگ نیوز، جعفر پور کبگانی صبح دوشنبه در نشست اعضای شورا با معاون عمرانی استاندار اظهار داشت: مدیریت شهری جهت توسعه و عمران شهری نیازمند حمایت و همراهی دستگاه‌های اجرایی است.
 
وی با اشاره به اینکه انتظار داریم اداره کل راه و شهرسازی تعامل بهتری با شورا و شهرداری در جهت توسعه شهر داشته باشد گفت: اختصاص سهم ده درصد شهرداری جهت بازگشایی املاک در گذر، اختصاص زمین در اراضی ۵۳۰ هکتاری جهت احداث تالار شهر و واگذاری استاد زمین میدان میوه و تره بار از جمله مطالبات ما از اداره کل راه و شهرسازی است.
 
رئیس شورای شهر بوشهر بیان کرد: انتقال سایت پسماند به خارج از شهر یک مطالبه جدی است و با توجه به اینکه سرمایه گذارانی جهت ایجاد کارخانه پسماند اعلام آمادگی کردند اما حجم زباله شهر بوشهر جوابگوی این سرمایه گذاران نیست از این رو ایجاد یک سایت دفن زباله که تعدادی از شهرهای همجوار هم پوشش دهد و ایجاد کارخانه پسماند برای سرمایه گذار جوابگو باشد باید در دستور کار قرار گیرد.
 
پور کبگانی در ادامه افزود: دهکده گردشگری و پارک لیان دو ظرفیت بسیار خوب برای توسعه گردشگری است که به دلیل نداشتن متولی تأسیسات آن در حال از بین رفتن است ما آمادگی خود اعلام کردیم که پارک لیان در اختیار شهرداری قرار گیرد و می‌تواند این یک فرصت بسیار خوب برای تفریح شهروندان و سرمایه گذاری باشد.
 
پور کبگانی در پایان از احداث یک پارکینگ طبقاتی توسط بخش خصوصی در مرکز شهر خبر داد که مجوزهای آن نیز اخذ شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید