کد خبر : ۳۶,۷۹۱
۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۸:۲۸
فراخوان هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر بوشهر منتشر شد
خارگ نیوز: فراخوان هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر روز سه‌شنبه در آیینی به صورت مجازی منتشر شد.
به گزارش خارگ نیوز، مسئول بسیج رسانه استان بوشهر در این آیین گفت: جشنواره رسانه‌‎‏ای ابوذر در ۶ دوره گذشته به ویترینی ارزشمند برای ارائه آثار فعالان رسانه‌ای تبدیل شده و همواره با استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان رسانه استان بوشهر روبرو شده است.
 
عبدالله نجفی بیان کرد: محورهای این جشنواره در هفتمین دوره شامل توان داخلی و خوداتکایی، مانع زدایی ها، الگوسازی و مطالبه‌کارآمدی، روحیه جهادی و انقلابی، امنیت پایدار، آسیب های اجتماعی، مدیریت بر فضای مجازی، سبک زندگی، امید و نشاط و دشمن شناسی است.
 
نجفی ضمن اشاره به مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در دوره هفتم جشنواره ادامه داد: محور استانی جشنواره نیز شامل مسئولیت‌های اجتماعی صنایع در استان بوشهر است که انتخاب این موضوع بیشتر با رویکرد تقویت روحیه مطالبه‌‎گری رسانه‌ها از صنایع و البته انتشار فعالیت‌های اثربخش صنایع در تحقق مسئولیت‌های اجتماعی بوده است.
 
وی یادآور شد: قالب‌های آثار ارسالی به جشنواره نیز شامل خبر، گزارش، یادداشت، اینفوگرافیک، عکس، مستند کوتاه، کاریکاتور، کلیپ  و موشن گرافیک است.
 
نجفی اظهار کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی دی ماه  ۱۳۹۹ تا ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ را به رایانامه  Basijrasaneh.b@gmail.com  همراه با نام رسانه، عنوان اثر، نام و نام‌خانوادگی صاحب اثر و شماره تماس ارسال کنند. 
 
مسئول بسیج رسانه استان بوشهر افزود: مهلت آثار به جشنواره رسانه‌‏ای ابوذر ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ است و علاقه مندان می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی در صفحه abouzar.festival اخبار جشنواره ابوذر استان بوشهر  را دنبال کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید