کد خبر : ۳۶,۰۱۸
۲ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۱۸
امام جمعه بوشهر: آینده جهان بدست جوانان انقلابی رقم می‌خورد
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بی تردید جهان آینده توسط جوانان انقلابی مسلمان و از طریق نام مقدس حضرت سیدالشهدا (ع) برای تمدن مهدوی رقم خواهد خورد.
به گزارش خارگ نیوز، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه در نشست با جامعه جوانان متحد اسلامی استان بوشهر افزود: توجه به جوانان یک نیاز استراژیک و بنیادین است در غیر این صورت باعث تزلزل در شرایط کنونی و از دست دادن آینده است.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: توجه کردن به استفاده از جوانان نشان از نبود عقلانیت مدیریتی در حوزه‌های مختلف است.

وی بوشهر را یک استان بسیار مهم و راهبردی در کشور عنوان کرد و گفت: بوشهر از استان های جوان کشور و دارای بالاترین شاخصه‌های رشد اقتصاد و اولین استان در تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تاکید کرد: با توجه به آینده استان بوشهر که یک استان صنعتی خواهد بود، طرح تحول در نوع نگرش مدیریتی در جوانان و جامعه استان باید محقق شود.

صفایی بوشهری اظهار کرد: در این طرح جوانان استان بوشهر باید به سمت رشته‌های تجربی، صنعتی، فناورانه و حوزه مهندسی حرکت کنند و نگاه در اتاق نشستن باید در این استان از بین برود.

وی افزود: اعتماد به جوانان از دیرباز در استان بوشهر ضعیف بوده و این مساله در این استان نهاینه شده است.

صفایی بوشهری اظهار کرد: اعتماد نکردن به جوانان در استان بوشهر باید شکسته و علاوه بر توجه به این قشر باید از جوانان توانمند در عرصه‌های مختلف استفاده شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید