کد خبر : ۳۵,۸۶۹
۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۲۲:۴۴
شهرداری بوشهر از ظرفیت‌های دانشگاه خلیج فارس استفاده می‌کند
خارگ نیوز: شهردار بوشهر گفت: شهرداری این شهر برای پیشبرد اهداف عالیه خود در مدیریت از ظرفیت علمی دانشگاه خلیج فارس استفاده می‌کند.
به گزارش خارگ نیوز، حسین حیدری شهردار بندر بوشهر در نشست همکاری با دانشگاه خلیج فارس افزود: این دانشگاه با وجود ظرفیتی متشکل از جوانان نخبه و مستعد می‌تواند کمک‌کار شهرداری در برنامه‌های ترسیم شده باشد و مسیرهای رسیدن به توسعه شهری را هموار کند.
 
وی بیان کرد: دانشگاه خلیج فارس در حوزه فناوری اطلاعات و شهر هوشمند بوشهر نیز می‌تواند نقش قابل توجهی ایفا کند و داشته‌های علمی خود را در اختیار مجموعه‌های شهرداری قرار دهد.
 
حیدری ادامه داد: در هر حوزه مدیریتی استفاده از ظرفیت علمی دانشگاهیان ابزاری مهم برای دستیابی به موفقیت است که شهرداری بندر بوشهر هم از این ظرفیت مهم دریغ نخواهد کرد.
 
وی اظهار داشت: نیروی انسانی یکی از ظرفیت‌های مهم و تاثیرگذار شهرداری بوشهر است که برای افزایش بهره‌وری آنها استفاده از ظرفیت‌های علمی جامعه دانشگاهی تاثیرگذاری بالایی خواهد داشت.
 
حیدری گفت: حوزه فناوری اطلاعات یکی از بخش‌های مهم و حساس در مدیریت شهری است که با هدف افزایش کارایی در این بخش باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
 
وی افزود: دانشگاه خلیج فارس تاکنون در طرح‌های مختلف حضوری موفق داشته است و همکاری علمی با شهرداری نیز می‌تواند سرآغاز فصلی جدید از موفقیت‌های این دانشگاه باشد.
 
حیدری بیان کرد: مدیریت شهری در بوشهر برای پیشبرد برنامه خود از نظر نخبگان و شهروندان استفاده خواهد کرد چراکه خرد جمعی در پیشبرد بسیاری از امور راهگشا است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید