کد خبر : ۳۵,۷۰۵
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۸:۱۰
خارگ نیوز: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر در یادداشتی با عنوان "روضه آب" وضعیت کمبود آب شرب در این استان به تحلیل و بررسی این موضوع پرداخته است.
به گزارش خارگ نیوز، بسیار آزار دهنده است در روزهای که دیگران برای افزایش سطح رفاه مردم‌شان تلاش می کنند، اینجا در بوشهر باید برای نیازهای اولیه‌ای همچون آب فریاد برآوریم؛زیرساخت‌هایی همچون آب، برق، مسیرهای مواصلاتی -بندر، بزرگراه و راه‌آهن- چیزی نیست که در بوشهر ثروتمند ۱۴۰۰ برای آن بجنگیم.
مسئولان و نمایندگان ادوار مختلف چه می کردند که امروز در تأمین آب‌ مانده‌ایم؟
 
مردمان این سرزمین همیشه خود را فدای ایران و ایرانی کرده‌اند؛ از رئیسعلی تا مهدوی؛ همان‌هایی که جزیره مقاوم خارگ را در آن روزهای بمباران جنگ ترک نکرده و در میدان ماندند؛اما امروز ما از رفتارهای ناپخته و ظلم آشکار صنایع‌ بویژه صنعت‌نفت می‌ترسیم. از روزی که همین مردم به پاشنه آشیلی بدل شوند، اینجا بسیاری بر این باورند که صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برای منطقه میراثی جز بیماری و آلودگی نداشته است.
 
 ما به اینها اعتراض داریم؛ به ظلم؛ به تبعیض ؛ به نابرابری؛ به بی عدالتی
 
 اما آنچه مشخص است اینکه پس از سال‌ها و یا شاید دهه‌ها جریانی همسو جایگاه‌های حساس و تصمیم‌ساز استان را در اختیار دارد در بیان نمایندگان مردم و مسئولان ارشد استان در سفر رئیس‌جمهوری نیز می‌توان به وضوح این مهم را مشاهده کرد- پس باید از این فرصت تاریخی برای بیان، پیگیری و رفع موانع و مشکلات این خطه‌ی محروم و عقب نگه‌داشته بهره‌برد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید