کد خبر : ۳۵,۵۷۴
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۲۲:۴۵
خارگ نیوز: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز پس از گذشت ۷ فصل به لیگ برتر بازگشت.
به گزارش خارگ نیوز، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی یکی از تیم‌های جدید لیگ برتر خلیج فارس است. این تیم شیرازی در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است. سرمربی این تیم بر عهده علی اصغر کلانتری است.
 
رتبه چهارم جدول بهترین مقامی بود که این تیم در لیگ برتر کسب کرد که در دومین دوره حضور خود در لیگ برتر خلیج فارس رقم خورد و فجری‌ها در کشور مطرح شدند و این تیم به کارخانه بازیکن ساز تبدیل شد و ورزشگاه حافظیه قتلگاه تیم‌های بزرگ کشور شد.
 
این تیم فوتبال در سال ۱۳۶۷ تاسیس شد. تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در سال ۱۳۸۰/۸۱ به لیگ برتر صعود کرد و بعد از گذشت ۹ فصل در لیگ برتر به لیگ آزادگان سقوط کرد، اما بعد از گذشت یک فصل دیگر به لیگ برتر خلیج فارس بازگشتند و بعد از گذشت ۳ فصل برای بار دیگر به لیگ آزادگان سقوط کردند. این تیم شیرازی هم اکنون بعد از گذشت ۷ فصل به لیگ برتر خلیج فارس بازگشته است و به دنبال درخشش در لیگ برتر است.
 
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی بازیکنانی از جمله احمدرضا زنده روح، عرفان معصومی، امید منصوری، ایمان صادقی، سیروان قربانی محمد زینالی، سجاد عبدویی و شهرام گودرزی را کسب کرد.
 
این تیم شیرازی با برخی از بازیکنان خود مانند احسان علوان زاده، میلاد احمدی، فرزان دانا، آرش ملک، رضا آقابابایی و حمید نعمتی تمدید کرد.
 
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی تمرینات پیش فصل خود را در تهران پیگیری کرد و در چند دیدار تدارکاتی شرکت کرد. شاگردان کلانتری در دیدار‌های تدارکاتی خود به مصاف تیم‌های فوتبال آلمینیوم اراک، مس رفسنجان، ذوب آهن اصفهان، خیبر خرم آباد و هوادار تهران رفت.
 
فجری‌ها که تمرینات آماده‌سازی پیش فصل خود را در تهران دنبال می‌کردند، صبح روز چهارشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰ برای انجام تست‌های پزشکی در مجموعه ایفمارک حاضر شدند.
 
بعد از مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال تیم فجر شهید سپاسی شیراز حریفان خود در هفته اول تا هفته پانزدهم را شناخت. شاگردان کلانتری در هفته اول لیگ برتر خلیج فارس باید به مصاف تیم فوتبال نساجی مازندران بروند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید