کد خبر : ۳۴,۹۸۶
۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۵۶
هشت سال دفاع مقدس برای ملت ما یک دنیا ،یک گنج ویک ثروت است
خارگ نیوز:فرمانده سپاه ثارالله خارگ گفت: یقین بدارید هر ملتی روحیه شهادت طلبی و مکتب امام حسین (ع) در آن نهادینه شد آثار و برکات نه تنها برای خود بلکه برای بشریت به ارمغان خواهد آورد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ سیروس حیاتی در مراسم تجلیل از رزمندگان، ایثارگران و جانبازان جزیره خارگ اظهار داشت:تمام دنیا شرق و غرب همه دست در دست یکدیگر هجوم آوردند به یک انقلاب نوپا ولی ملت ما جانانه ایستاد و مقاومت کرد ،این دفاع از جنس مکتب ابا عبدالله الحسین(ع) بود ،هشت سال دفاع مقدس برای ملت ما یک دنیا ،یک گنج ویک ثروت است و  پشتوانه ما هشت سال دفاع مقدس است و ما امروز با افتخار یاد می کنیم که چهل و یک سال از این حماسه ها ،رشادت ها و جانفشانی ها گذشته است .
 
وی افزود: یقین بدارید هر ملتی روحیه شهادت طلبی و مکتب امام حسین (ع)  در آن نهادینه شد آثار و برکات نه تنها برای خود بلکه برای بشریت به ارمغان خواهد آورد و ما امروز شاهد این آثار و برکات هستیم،امروز نه تنها ما به این مقطع طلایی افتخار می کنیم بلکه خیلی از کشور ها که امروز در سنگر مبارزه با استکبار هستند با تأسی از هشت سال دفاع مقدس ما الهام گرفته اند،دفاع مقدس یک ادبیات و یک نوع نگاه به ما معرفی کرد که تمامی آثار و مکتوبات و رسانه های دیداری و شنیداری را تحت تاثیر خودش قرار داره است .

 

فرمانده سپاه ثارالله خارگ تصریح کرد: به فرموده رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)جنگ برای ما یک موهبت الهی است و ما هر روز شاهد این هستیم که برگ زرینی در تاریخ این انقلاب به ثمر می رسد.

 
فرمانده سپاه ثارالله خارگ در پایان با اشاره به شهادت نوجوان شهید علی لندی خاطر نشان کرد :امروز هم نو جوانان و جوانان عزیز ما هر کجا که لازم باشد جان خود را تقدیم به این انقلاب و آب و خاک میکنند.

 

 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید