کد خبر : ۳۴,۷۴۱
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵
محمدی‌زاده استاندار بوشهر شد
خارگ نیوز: هیات وزیران به احمد محمدی زاده به عنوان استاندار بوشهر رای اعتماد داد.
به گزارش خارگ نیوز، هیات وزیران در جلسه صبح امروز خود به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، به استانداران منتخب بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رای اعتماد داد.
 
در این جلسه، هیات وزیران پس از بررسی سوابق احمد محمدی زاده به او به عنوان استاندار بوشهر رای اعتماد داد.
 
محمدی زاده پیش از این به عنوان فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوشهر، معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه پاسداران و دستیار و مشاور عالی وزیر نفت در دولت دهم فعالیت داشته است.
 
از ۱۶ مهر ۱۳۹۶ تا کنون، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر بود.
 
محمدی‌زاده چندی پیش در مطلبی اعلام کرده بود: «بعد از ۴۲ سال افتخار پاسداری از نظام علوی و فاطمی در سپاه با اصرار دوستان برای آمدن به بوشهر و نوکری این مردم وفادار به امام (ره) و رهبری عظیم الشآن انقلاب را قبول کردم و غیر از بوشهر هم هیچ کار دیگری غیر از ادامه خدمت در سپاه برعهده نخواهم گرفت».
 
او عنوان کرده بود: «شخصا برای این مسئولیت سنگین تلاشی نکرده و نمی‌کنم. ما این مشی را از شهدا یاد گرفتیم و دست و پازدن برای رسیدن به مقامات را در شان یک مدیر در نظام اسلامی نمی‌دانیم، ما عادت کرده ایم که مرد روز‌های سخت انقلاب و کشور باشیم».
 
با رای اعتمادی که هیات وزیران به محمدی‌زاده دادند او سی و یکمین استاندار بوشهر شد.
 
هیات وزیران همچنین در ادامه جلسه امروز خود، به سیدعلی احمدزاده به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رای اعتماد داد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید