کد خبر : ۳۴,۵۹۴
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۲۱:۵۹
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۶۷ تن روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از ۳ دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان "دشتیاری" خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان "دشتیاری"، هنگام کنترل تردد خودرو‌های عبوری در محور مواصلاتی "چابهار-جکیگور" به ۳ دستگاه تریلی کانتینردار مشکوک شدند.
 
وی افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو‌ها در بازرسی از قسمت بار آنها، ۶۷ تن روغن مایع خوراکی قاچاق و فاقد مجور قانونی را کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ارزش اقلام قاچاق کشف شده بنابر اعلام کارشناسان اداره گمرک ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
 
سردار طاهری خاطر نشان کرد: در این رابطه ۳ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
وی با بیان اینکه پدیده قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی یک از عوامل اصلی ضربه به اقتصاد کشور است، مبارزه با این پدیده شوم را، از مهمترین برنامه‌های پلیس در سال حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها اعلام و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید